Adele

i

Autor: materiały prasowe Live Nation Polska

KONCERTY

Adele w Europie. Ogłosiła koncerty 2024 w jednym miejscu! Czy będzie Polska?

2024-01-31 10:18

Adele nie koncertowała w Europie od 2016 roku. Czas to zmienić! Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych wokalistek w dziejach ogłosiła właśnie serię ekskluzywnych koncertów na Starym Kontynencie. Te odbędą się już latem: 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku. Artystka wystąpi tylko w jednym miejscu. Zdradziła powody.

Adele ogłosiła koncerty w Europie! Na ten dzień fani wokalistki czekali od lat. Gwiazda, jak sama wspomniała w opublikowanym w mediach społecznościowych poście, nie koncertowała na Starym Kontynencie od... 2016 roku. Jest to o tyle zaskakujące, że piosenkarka, w przeciwieństwie do wielu innych topowych gwiazd branży muzycznej, sama jest przecież Europejką. Artystka w ostatnich latach skupiała się przede wszystkim na Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam, a konkretnie w Las Vegas, odbywają się koncerty w ramach doskonale przyjętej zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych rezydentury zatytułowanej "Weekends with Adele". Po jej zakończeniu Adele nie zamierza odpoczywać. Już w sierpniu gwiazda powróci do Europy z ekskluzywnymi koncertami, które będą odbywać się tylko w jednym miejscu - w obiekcie Munich Messe w Monachium, w Niemczech. Supergwiazda zdradziła powody swojej decyzji.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

KTO POBIJE REKORD WOŚP? | Maks on air

Adele w Monachium - daty

Powrót Adele do Europy zelektryzował wszystkich jej fanów. Artystka ogłosiła ekskluzywne występy w Monachium w Niemczech. Te odbędą się w dniach 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku. Co ciekawe - gwiazda ma wystąpić na świeżym powietrzu, na specjalnie zaprojektowanym pod jej występy obiekcie. Wokalistka wyznała, że to właśnie dlatego zdecydowała się na wybór właśnie tego miejsca, mimo że mogło wydawać się to zaskakujące.

Adele w Monachium - bilety

Aby uzyskać dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty Adele w Europie, należy wypełnić formularz na jej oficjalnej stronie internetowej do 5 lutego 2024 roku, do godziny 18:00. Link do rejestracji zostanie przesłany każdemu, kto się zarejestruje, we wtorek, 6 lutego. Oficjalna przedsprzedaż wejściówek na "Adele in Munich" rozpocznie się natomiast 7 lutego, o godzinie 10:00.

Listen on Spreaker.