Adele - To Be Loved

i

Autor: Instagram.com/adele

Adele w domowym zaciszu śpiewa nową piosenkę. Jej głos nadal powala!

2021-11-18 12:35

Adele to jedna z największych gwiazd na świecie. Jej piosenki zdobywały ogromne uznanie zarówno wśród słuchaczy, jak i widzów. Wszyscy czekają na jej wielki powrót. Jej czwarta płyta pod tytułem 30 ukaże się już w piątek 19 listopada 2021, ale wcześniej artystka zaśpiewała jedną z nowych piosenek. Wykonanie powala!

Adele w domowym zaciszu śpiewa nową piosenkę. Jej głos nadal powala! Adele to zdecydowanie jedna z największych gwiazd muzyki na świecie. Wydając zaledwie trzy płyty, udało jej się stworzyć kilka piosenek, które już zapisały się w historii muzyki pop. Dostała nagrody Grammy za najlepszy debiut, najlepsze piosenki oraz dwukrotnie za album roku. Co więcej, ma na koncie Oscara za piosenkę Skyfall, którą nagrała do filmu o Jamesie Bondzie. Wszyscy od dawno wyczekują jej powrotu. Jej ostatni album - 25 - został wydany w 2015 roku. Teraz powraca z nową płytą 30, którą promuje singiel Easy On Me. Utwór już jest uważany za jeden z największych hitów 2021 roku. Dwa dni przed premierą nowego krążka Adele postanowiła zaśpiewać jedną z nowych piosenek. Zobacz występ niżej.

Adele w Polsce? Ta wiadomość gwiazdy nie pozostawia złudzeń!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 12.11.2021

Adele śpiewa To Be Loved

Adele szykuje się na swój wielki powrót. Teraz mieliśmy okazję poznać jej nową piosenkę To Be Loved, która znajduje się na nadchodzącym albumie 30. Adele wykonała ten utwór w domowym zaciszu i w wersji akustycznej. Kawałek już zyskał aprobatę fanów, a jej umiejętności wokalne znów zachwyciły internautów. Zobacz występ poniżej:

Sonda
Czekasz na nowe piosenki Adele?

Adele - 30. Lista piosenek

 1. Strangers By Nature
 2. Easy On Me
 3. My Little Love
 4. Cry Your Heart Out
 5. Oh My God
 6. Can I Get It
 7. Drink Wine
 8. All Night Parking (with Erroll Garner) Interlude
 9. Woman Like Me
 10. Hold On
 11. To Be Loved
 12. Love Is A Game