Adele śpiewająca na Twoim ślubie? Dlaczego nie! Ile gwiazda bierze za minutę występu? Sprawdź na Eska.pl [VIDEO]

2013-03-15 17:07

Adele jako jedna z najlepszych wokalistek zna swoją wartość. Gwiazda za występ na ślubie afrykańskiego milionera zażądała 2,5 mln funtów. Taka kwota przestraszyła Viviana Imermana. Ile piosenkarka chciała za minutę swojego show na weselu jego córki? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Adele doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jako jedna z najlepszych wokalistek za prywatny występ może zażądać naprawdę dużej kwoty. Tak stało się w przypadku afrykańskiego milionera, który poprosił ją o show na ślubie swojej córki. Vivian Imerman szybko zrezygnował z usług Adele, gdy ta za wykon kilku swoich hitów chciała 2,5 mln funtów!

Jak donoszą amerykańskie media potentat na rynku soków owocowych rozważał 25-minutowy występ Adele, który uświetniłby ceremonię zaślubin. Bazując na tych informacjach możemy szybko obliczyć, że zwyciężczyni Oscara 2013 za minutę śpiewania na żywo bierze 100 tysięcy funtów.

>>> Adele nagra płytę z klubowymi hitami? Zdaniem ekspertów jej głos jest do tego idealny! [AUDIO]

Wcześniej Vivian Imerman na wesele swojej starszej córki w 2010 roku zaprosił Amy Whinehouse, która - jak możemy się domyślać - za swój występ dostała o wiele mniejsze wynagrodzenie niż to, o którym rozmawiano w przypadku autorki hitu Skyfall. Adele zaczyna gwiazdorzyć? 


Zobacz na Eska.pl Make You Feel My Love - Adele!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze