Adele RANKING: najlepsze wykonania na żywo. Przygotuj się na koncert w Nowym Jorku!

2015-11-02 16:42
Adele koncert w Largo 2010
Autor: youtube.com/AdeleVEVO Adele koncert w Largo 2010 - kadr z nagrania

Adele na żywo? To marzenie fanów może się spełnić dzięki konkursowi Radia ESKA. Dowiedz się więcej o tym, jak pojechać na koncert Adele w Nowym Jorku, odpowiadając na tylko jedno proste pytanie. Zobacz, że warto! Adele na żywo to prawdziwa petarda, mamy dla was RANKING najlepszych wykonań live Adele. 

Adele koncertowo - ranking najlepszych wykonań na żywo na ESKA.pl! Ranking przygotowaliśmy z okazji konkursu Adele, który w dniach 2-8 listopada toczy się na ESKA.pl i w Radiu ESKA. Możesz jechać na koncert Adele w Nowym Jorku, odpowiadając na proste pytanie. Sprawdź szczegóły konkursu Adele z Radiem ESKA JEDŹ NA EKSKLUZYWNY KONCERT ADELE w Nowym Jorku z Radiem ESKA, ale najpierw posłuchaj najlepszych wykonań koncertowych Adele. Być może usłyszysz część z nich na koncercie w Nowym Jorku, a nawet przeboj Adele Hello - z najnowszego filmu o Bondzie, która stała się przebojem nie tylko ze względu na rewelacyjną przeróbkę Adele bez autotune

Adele koncerty - RANKING

Najlepsze wykonania koncertowe Adele, podsumowaliśmy na podstawie liczby wyświetleń w serwisie YouTube. Zobacz 6 najczęściej oglądanych koncertowych występów Adele.

Adele koncerty miejsce 6

Make You Feel My Love - w programie Davida Lettermana w 2011. Ponad 28,5 miliona odtworzeń.

 

Adele koncerty miejsce 5

Turning Tables na żywo w The Royal Albert Hall.  Ponad 33 miliony odtworzeń.

 

Adele koncerty miejsce 4

Rolling Into Deep w holenderskim radiu 3FM.  Ponad 36,8 miliona odtworzeń.

 

Adele koncerty miejsce 3

Don't You Remember na żywo w Largo, w Los Angeles w 2010 roku. Ponad 40,8 miliona odtworzeń.

Adele koncerty miejsce 2

Someone Like You wykonanie na BRIT Awards w 2011 roku.  Ponad 157,3 miliona odtworzeń.

Adele koncerty miejsce 1

Set Fire To The Rain - wykonanie w The Royal Albert Hall w 2011 roku.  Ponad 174,8 miliona odtworzeń.

Koncerty Adele robią ogromne wrażenie, chociaż wokalistka nie wykonuje skomplikowanych choreografii, ani nie występuje w kontrowersyjnych kreacjach. Jej całkowitym przeciwieństwem jest Lady Gaga, która uwielbia szokować. Zobaczcie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze