Adele: hity kołysankami! Największe przeboje Adele do poduszki

2016-04-27 0:57
Adele kołysanki
Autor: fot. Bulls Adele: hity kołysankami! Największe przeboje Adele do poduszki

Największe hity Adele w wersji dla dzieci! Okazuje się, że wokalistka trafia do słuchaczy w każdym przedziale wiekowym. Płyta z kołysankami ukaże się w sprzedaży 29 kwietnia 2016. Już teraz posłuchacie jej na ESKA.pl!

Największe hity Adele w wersji dla dzieci! Płyta projektu Rockabye dostępna będzie w sprzedaży 29 kwietnia 2016. Znajdziemy na niej interpretacje takich hitów jak: Hello, Rolling In The Deep, Someone Like You, Rumour Has It. Do tej pory piosenki Adele dorosłym koiły nerwy i pomagały pokonać wiele życiowych zakrętów, a teraz, pozwolą dzieciom spokojnie zasnąć. I bez wątpienia jest to jedna z opcji, z której powinni skorzystać nowi rodzice. 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Adele - piosenki dla dzieci

Adele przyzwyczaiła nas do tego, że jej piosenki są bardzo nastrojowe. Które zostały przerobione z myślą o niemowlakach? Krążek zatytułowany Lullaby Rendtions of Adele zawiera 12 kompozycji. Tracklista do sprawdzenia poniżej:

 1. Hello
 2. Someone Like You
 3. Rolling in the Deep
 4. Set Fire to the Rain
 5. Rumour Has It
 6. Hometown Glory
 7. Skyfall
 8. Million Years Ago
 9. Turning Tables
 10. Chasing Pavement
 11. Make You Feel My Love
 12. When We Were Young

Rockabye Baby to marka, która powstała z myślą o najmłodszych. Ponad 70. artystów pozwoliło na przerobienie swoich utworów. Wkrótce inni artyści wezmą udział w tym przedsięwzięciu m.in. Coldplay, Maroon 5 czy Taylor Swift. Piosenki Rihanny zostały już przerobione na kołysanki.

>>> Adele wpadka na koncercie! Co się stało i kto zawinił?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze