Adele Hello: nowa wersja hitu. Demi Lovato w przeboju z płyty 25! Posłuchaj na ESKA.pl

2015-11-16 11:55
Demi Lovato
Autor: fot. Bulls Adele Hello: nowa wersja hitu. Demi Lovato w przeboju z płyty 25! Posłuchaj na ESKA.pl

Hello to hit roku? Tego jeszcze nie wiemy, ale już teraz możemy stwierdzić, że to aktualnie numer 1 ulubionych piosenek artystów! Wiele gwiazd próbuje dorównać Adele śpiewając ten przebój. Tym razem Demi Lovato zaśpiewała Hello! Zobaczcie jej występ w czasie Kiss FM Fall Ball w Seattle.

Adele Hello: nowa wersja hitu wybrzmiała w czasie imprezy Kiss FM Fall Ball w Seattle. To Demi Lovato pojawiła się na scenie i dała występ śpiewając na żywo numer 1 na świecie! Wiedzieliśmy, że artystka potrafi śpiewać, ale w takim wykonaniu jeszcze jej nie słyszeliśmy. Wykonanie hitu Hello przez Demi Lovato jest bardzo wzruszające! Czy dorównała oryginalnej wersji? Zdaniem internautów - tak! Jej występ zobaczycie poniżej.

Adele Hello wersja Demi Lovato

Ostatniego wieczoru, Demi Lovato pojawiła się na scenie The Kiss FM Fall Ball w Seattle. Gwiazda, która gra koncerty radiowe od wakacji do końca grudnia, w ostatnim czasie wydała najnowszy album. Znacie z niego single "Cool For The Summer" i "Confident". Oczywiście, zostały one zagrane na żywo, jednak fanom artystki, utkwi w głowie inny wykon. Mowa o wersji "Hello", która była głównym powodem wzruszeń wszystkich obecnych na koncercie. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy kupić bilet na letnią trasę koncertową Demi Lovato i Nicka Jonasa uważamy, że poniższy filmik to wystarczająco przekonujący powód, aby to zrobić. Zresztą zobaczcie sami:

 

Ranne Ptaki mają sprawdzony sposób na pobudzenie! #sprawdzoneinfo

Przypomnijmy, że premiera albumu Adele pt. "25", zaplanowana jest na 20 listopada 2015!

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze