Adele - Hello na żywo! Posłuchaj występu live przed koncertem w Nowym Jorku!

2015-11-07 19:25
Adele
Autor: fot. Bulls Adele - Hello na żywo! Posłuchaj występu live przed koncertem w Nowym Jorku!

Adele - Hello na żywo! Pierwsze wykonanie tego hitu miało miejsce w BBC Special One w programie Grahama Nortona. Jest to doskonała zapowiedź tego, co czeka zwycięzce konkursu, w którym do wygrania jest bilet na koncert Adele w Nowym Jorku! Szczegóły i występ live Adele na Eska.pl!

Adele - Hello zaśpiewane pierwszy raz na żywo! A to wszystko u Grahama Nortona w BBC Special One. Gospodarz programu przyznał, że to ogromny zaszczyt rozmawiać z twórczynią tak wielkiego hitu. Adele zdążyła opowiedzieć także o swojej karierze i życiu prywatnym. Wykon live Hello, to doskonała zapowiedź koncertu w Nowym Jorku, na którym możecie się znaleźć! Więcej szczegółów poniżej!

Adele - Hello na żywo

Hello, to bez wątpienia HIT. Kawałek pobija rekordy sprzedaży we wszystkich krajach na świecie. W związku z tym, to aktualny numer 1 w Global Liście Radia ESKA! Singiel z albumu "25", którego premiera odbędzie się 20 listopada, w końcu doczekał się wersji live. Artystka dała koncert w czasie programu w BBC Special One. Był to tym samym pierwszy od dwóch lat występ, w którym usłyszeliśmy Adele na żywo. Wszyscy obecni w studio, z niecierpliwością czekali na te wydarzenie. Angielka wróciła z jeszcze większą siłą niż wszyscy się spodziewali! Jej występ jest pełny uczuć i emocji. Co prawda, póki co pojawił się jego fragment, ale to doskonała zapowiedź koncertu w Nowym Jorku, w którym możecie uczestniczyć!

Adele - Hello: pierwszy raz na żywo (występ zaczyna się od 25 sekundy)

 

Adele konkurs: koncert w Nowym Jorku

Utwór "Hello" pisze nowy rozdział na kartach muzycznej historii. Z pewnością przez wiele, wiele lat, będziemy do niego wracać. Chcecie usłyszeć występ Adele na żywo? Jest taka możliwość! Wystarczy, że przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś polecieć na wyjątkowy koncert Adele w Nowym Jorku! Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: www.eska.pl/global. Rozwiązanie konkursu już w niedzielę, 8 listopada od godziny 17:00 - w Global Liście w Radiu ESKA!

***UWAGA: Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi mieć ważną amerykańską wizę lub zdobyć ją do 15.11.

>>Konkurs: Bilety na występ Adele w Nowym Jorku! Sprawdź więcej informacji.


 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze