Adele 25 na budynku w Nowym Jorku

i

Autor: fot. Bulls Adele 25 online. Wszystkie informacje o piosenkach i tracklista 25. Posłuchaj Adele na Eska.pl

Adele 25 online. Wszystkie informacje o piosenkach i tracklista 25. Posłuchaj Adele na Eska.pl

2015-11-20 18:18

Adele 25 online: przecieki, informacje, plotki, piosenki, czyli wszystko o nowej płycie Adele w jednym miejscu tuż przed oficjalną premierą! Zobacz wszystkie informacje na temat 25. Piosenki, które wyciekły do sieci posłuchasz na Eska.pl!

Nowa płyta Adele pojawi się 20 listopada 2015 roku, ale już teraz piosenki z płyty 25 są online. Po czterech latach bez albumu od Adele wiemy już, czego się spodziewać. Kawałki z albumu Adele, pojawiły się w internecie na 72 godziny przed oficjalnym wydaniem. Są także podejrzenia, że płyta wyciekła przez sklepy w Stanach Zjednoczonych ( Adele 25 nie będzie na Spotify)! Dowiedz się wszystkiego o płycie 25, o kawałkach które oficjalnie się pojawiły i o tych, które wyciekły wcześniej do sieci

Adele - 25

Jedna z najbardziej utalentowanych i najwybitniejszych artystek w historii Wielkiej Brytanii po problemach zdrowotnych w końcu wróciła na światowy rynek muzyczny! Po czterech latach przerwy na rynek muzyczny wejdzie płyta pt. 25. Ma pojawić się 20 listopada 2015 roku! Nad nowym materiałem czuwał Greg Kurstin, Shellback, Paul Epworth, Ryan Tedder, Bruno Mars, Tobias Jesso Jr. i Pharrell Williams. Na płycie w wersji standardowej - znajdziemy 11 utworów, które zostały nagrane w Londynie. Ta płyta w 100% przedstawia przeżycia jakich doświadczyła Adele. 

Adele - 25 online

Adele - Hello

Rekordowy numer od Adele. W godzinę od premiery w serwisie YouTube, teledysk miał ponad 27 milionów odsłon! To aktualny numer 1 na świecie i długo się to raczej nie zmieni. Angielka przy tym utworze pracowała z Gregiem Kurstinem

 

Adele - Send My Love (To Your New Lover)

Jeden z hitów, nad którym Adele Adkins pracowała wraz z Maxem Martinem & Shellback'iem. Brzmi klubowo? Przekonajcie się sami!

Adele - I Miss You

Kolejna pełna emocji piosenka na płycie "25", to "I Miss You". Tę piosenkę z kolei wyprodukował Paul Epworth, który wielokrotnie współpracował z Angielką. 

Adele - When We Were Young

To drugi oficjalny singiel z albumu "25". Adele wspomina w nim młodość i beztroskie czasy. Utwór wraz z teledyskiem zadebiutował na rynku muzycznym 17 listopada. Współautorem jest Tobias Jesso Jr.

 

Adele - Remedy

Co dla Adele jest lekarstwem? To kolejny kawałek, który wyciekł 72 godziny przed premierą całego albumu! Tu za warstwę melodyjną odpowiada wokalista OneRepublic - Ryan Tedder. 

Adele - Water Under the Bridge

Jeden z mocniejszych kawałków na trzecim studyjnym wydawnictwie Adele. To kolejny hit?!

Adele - River Lea

To 7. utwór na płycie Adele. Kawałek "River Lea", to smutna piosenka zawodzie miłosnym, jaki artystka przeżyła w przeszłości. Producentem wykonawczym kolejnego kawałka z "25" jest Danger Mouse.

Adele - Love In The Dark

Pełna emocji i mrocznego klimatu jest piosenka "Love In The Dark". 

Adele - Million Years Ago

Piosenki Adele przyciągają, bo jest w nich niezwykła naturalność. I szczególnie słychać ją w numerze "Million Years Ago". Najbardziej charakterystyczny dla tej piosenki jest zaśpiewa "I know I'm not the only one. Who regrets the things they've done" - zostanie w głowie na bardzo długo!

Adele - All I Ask

Nad tym utworem pracowało najwięcej artystów: Bruno Mars, Philip Lawrence & Christopher “Brody” Brown. 

Adele - Sweetest Devotion

Długo oczekiwaną płytę "25" zamyka utwór "Sweetest Devotion". Adele, dedykuje tę piosenkę swojemu dziecku!

Adele płyty - rekord albumu 21

Adele z poprzednim albumem podbijała wszystkie najważniejsze zestawienia:

  • Adele to pierwsza artystka, która jedynie w Wielkiej Brytanii sprzedała ponad 3 miliony kopii albumu „21”.
  • Jest też pierwszą wokalistką, której udało się umieścić dwa single z płyty w Top 5 na UK Charts i Billboard Hot 100.
  • Adele jest pierwszą kobietą w historii Billboard Hot 100, której aż trzy single znalazły się w Top 10.
  • Poprzedni album - "21" - był najdłużej utrzymującym się na miejscu 1. żeńskim albumem na liście sprzedaży w USA i w Wielkiej Brytanii.
  • W 2013 roku za piosenkę „Skyfall” Angielka otrzymała Oscara!

Czas na kolejne rekordy! Jesteśmy pewni, że przeciek nowej płyty, tylko pozytywnie wpłynie na sprzedaż nowego materiału Adele.

KSW 33 KRAKÓW: kiedy, kto walczy, gdzie oglądać? Szczegóły gali z walką Khalidov - Materla!