Adele 25: nowa płyta! Piosenkarka przemówiła i zdradziła kiedy premiera nowego singla!

2015-10-22 21:16
Adele
Autor: fot. Bulls Adele 25: nowa piosenka! Piosenkarka przemówiła i zdradziła kiedy premiera nowego singla!

Adele pod koniec września 2015 roku ujawniła tytuł swojego nadchodzącego albumu. Brytyjka napisała specjalny list, w którym przeprasza swoich fanów za to, że tak długo musieli na nią czekać. Wiemy także, kiedy ukaże się pierwszy singiel z płyty 25! Zatytułowany będzie "Hello" i usłyszycie go w Radiu ESKA!! Co jeszcze zdradziła twórczyni jednej z piosenek do Bonda? Sprawdzisz już teraz na Eska.pl!

Tytuł nowej płyty Adele, to 25. Artystka ujawniła jej nazwę pod koniec września tego roku. Cały świat już blisko 2 lata czeka na nowy krążek Brytyjki. W końcu się doczeka! Fani najnowsze wydawnictwo do rąk dostaną najprawdopodobniej 20 listopada 2015 roku! Wśród producentów czuwających nad płytą Adele jest Max Martin, Greg Kurstin, Paul Epworth, Ryan Tedder, a także między innymi Pharrell Williams. Jedna z największych gwiazd brytyjskiego rynku muzycznego specjalnie z okazji premiery nowej piosenki napisała list, w którym opisuje szczegóły swojego życia. Poniżej także informacja o tym, kiedy numer "Hello" usłyszycie w Radiu ESKA!

Posłuchaj już TERAZ nowego singla Adele!

 

Płyta 25: list Adele!

Początkowo informacje na temat powrotu Adele każdy przyjmował z odrobiną dystansu. Nikt nie chciał w to do końca uwierzyć. Jednak jakiś czas temu w telewizji pojawiła się krótka zapowiedź nowego utworu Brytyjki. No i to już chyba było wystarczające potwierdzenie. Jeśli jeszcze nie, to 100% świadectwem na to, że artystka pracuje nad nowym materiałem jest otwarty list, który pojawił się w internecie:

 

Czytamy w nim: 

- Kiedy miałam 7 lat, chciałam mieć 8. Kiedy miałam 8, zawsze chciałam mieć 12. Gdy już miałam 12 lat, chciałam być 18-latką. Później już nie chciałam być starsza. (...) Moja poprzednia ("21") płyta była płytą rozstania. Jeśli miałbym jakoś określić nową, powiedziałabym, że to płyta godzenia się z tym, jak jest. Godzenia się ze sobą, ze straconym czasem, ze wszystkim, co zrobiłam i czego nie zrobiłam. (...) "25" jest o poznawaniu osoby, którą się stałam, nie zdając sobie z tego sprawy. Przepraszam, że tyle to trwało, ale takie jest życie - tłumaczy Angielka. 

Płyta 25: Kiedy nowa piosenka Adele?

Pierwszy oficjalny singiel Adele z płyty 25 niedawno we fragmencie pojawił się w telewizji. Twórczyni "Skyfall" śpiewa: "Cześć, to ja. Zastanawiam się, czy po tych wszystkich latach, chciałbyś się spotkać, by przejść przez to wszystko. Mówili, że czas ma leczyć rany, ale ja niewystarczająco się uleczyłam.". Początkowo pojawiła się informacja mówiąca o tym, że nowa piosenka Adele po raz pierwszy wybrzmi rano, 30 października 2015 roku w BBC Radio 1. Teraz już wiemy, że kawałek zatytułowany "Hello" swoją premierę wraz teledyskiem mieć będzie 23 października!

A już po godzinie 9:00 "Hello" od Adele usłyszyciew Radiu ESKA! W tym samym dniu rozpocznie się sprzedaż albumu "25". Znajdziemy na nim 11 utworów:

 1. Hello
 2. Send My Love (To Your New Lover)
 3. I Miss You
 4. When We Were Young
 5. Remedy
 6. Water Under the Bridge
 7. River Lea
 8. Love In The Dark
 9. Million Years Ago
 10. All I Ask
 11. Sweetes Devotion

Dyskografię Adele zamyka album "21", który pochodzi ze stycznia 2011 roku. Płyta biła wszelkie możliwe rekordy sprzedaży! Nakład dzieła na całym świecie wyniósł ponad 30 milionów egzemplarzy.

 

KSW 33 KRAKÓW: kiedy, kto walczy, gdzie oglądać? Szczegóły gali z walką Khalidov - Materla!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze