Adam Stachowiak - wiek, żona, mama, The Voice, piosenki. Kim jest Adam Stachowiak?

2022-08-15 11:40
Adam Stachowiak - wiek, żona, mama, The Voice, piosenki. Kim jest Adam Stachowiak?
Autor: Jan Bogacz/ TVP/ East News Adam Stachowiak - wiek, żona, mama, The Voice, piosenki. Kim jest Adam Stachowiak?

Adam Stachowiak to jeden wokalistów młodego pokolenia. Kim jest młody artysta, który był nominowany w plebiscycie Debiuty, podczas Krajowego Festiwalu w Opolu? Poznajcie go bliżej na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Adam Stachowiak - wiek
  2. Adam Stachowiak - The Voice of Poland
  3. Adam Stachowiak - żona
  4. Adam Stachowiak - mama
  5. Adam Stachowiak - piosenki

Adam Stachowiak, to wokalista i producent muzyczny. Ponad 42 miliony obejrzeń w serwisie YouTube, platynową płytę za singiel Mamo, singiel Wracam co noc na 1. miejscu najczęściej granych utworów w stacjach radiowych. Po dwóch trasach koncertowych liczących ponad 80 koncertów zaplanował krótką przerwę w karierze, ponieważ urodziła się jego ukochana córeczka Agata. Powrócił z nowym wydawnictwem jako dojrzały tata i mąż, tym samym zapowiadając premierę swojej pierwszej, dojrzałej płyty.

Adam Stachowiak, to osobowość, która wystrzeliła w 2016 roku z siłą supernowej na chwilę wygasła, ale jak się okazało - była to cisza przed burzą! Stachowiak, podczas pandemii, poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że prawdopodobnie czeka go kwarantanna w czasie premiery nowego wydawnictwa i musi odwołać przygotowywaną od wielu miesięcy kampanię promocyjną! Trzeba przyznać, że Adam Stachowiak umiejętnie trzyma wszystkie sznurki swojej kariery - jego fani zorganizowali własną akcję promocyjną, udostępniając klip na swoich profilach oraz poruszając fankluby znanych gwiazd. Jednym z artystów, którzy włączyli się do pomocy Adamowi jest Dawid Kwiatkowski

Adam Stachowiak - wiek

Adam Stachowiak urodził się 28 września 1997 roku.

Adam Stachowiak - The Voice of Poland

Adam Stachowiak we wrześniu 2016 postanowił wziąć udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu The Voice of Poland. Podczas pierwszego etapu eliminacji wykonał utwór Mamo, który napisał ku czci matki zmarłej w 2014. Odpadł na etapie „bitew”.

Adam Stachowiak - żona

Adam Stachowiak ożenił się z ukochaną Anną, w 2017 roku. Pod koniec lipca zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki Agaty. Dowiedzieliśmy się tego za sprawą zdjęcia, jakie Adam wrzucił na swoje profile w serwisach społecznościowych. 

Adam Stachowiak - mama

Adam Stachowiak miał 17 lat, gdy stracił mamę. Opowiedział o tym w The Voice of Poland śpiewając utwór zatytułowany po prostu, Mamo. Debiutant, we współpracy z Universal Music Polska, miesiąc później wydał oficjalną wersję utworu, która po trzech tygodniach osiągnęła kolejny rekord oglądalności, tym razem w serwisie Vevo. Utwór został nagrodzony platynową płytą. W roku 2017 Adam wydał swój drugi singiel pt. "Wracam co noc", który osiągnął niekwestionowany sukces radiowy w rozgłośniach ogólnopolskich, jak i lokalnych. Latem ruszyła trasa koncertowa, która objęła kilkadziesiąt miejscowości w całej Polsce. 

Adam Stachowiak - piosenki

Adam Stachowiak ma na koncie utwory: Dotrę na szczyt, Błogostan, Utopieni, Wracam co noc, a także największy w swojej karierze, hit Mamo.

Wywiad z Adamem Stachowiakiem
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze