Adam Perkins nie żyje. Gwiazdor TikToka miał 24 lata

2021-04-15 12:46 Adam Bysiek
Adam Perkins
Autor: Adam Perkins / screen z Instagram: @lil_blizzard Adam Perkins

Adam Perkins nie żyje. To wielka strata dla fanów mediów społecznościowych, dla których 24-letni chłopak był od lat niekwestionowanym królem. To tutaj jego poczynania śledziły miliony użytkowników każdego dnia. Teraz niestety żegnają swojego idola i nie szczędzą słów pełnych rozpaczy i bólu.

Adam Perkins nie żyje. Gwiazdor Tik Toka miał 24 lata. Informacja o jego śmierci Tik Tokera została oficjalnie potwierdzona przez brata znanego na całym świecie influencera. Adam Perkins nie żyje, a fani rozpaczają po śmierci swojego idola. Mężczyzna zmarł nagle w wieku 24 lat. Rodzina nie poinformowała o przyczynie śmierci.

Adam Perkins nie żyje 

Brat Adama Perkinsa w chwytających za serce wpisach w mediach społecznościowych wspomina - Nawet nie potrafię wyrazić słowami, co oznacza dla mnie ta strata. Często zadawało mi się pytanie: "Jak to jest być bliźniakiem?". Moja odpowiedź brzmiała zazwyczaj: - Jak to jest NIE być bliźniakiem?". To jedyny świat, który znam. Staram się znaleźć słowa, które pozwolą mi wytłumaczyć, jak będzie wyglądać życie na tym świecie bez niego - pisze na swoim profilu na Tik Toku brat zmarłego Adama.

Patrick poinformował również fanów o tym, że w najbliższym czasie zamierza wydać nowy album na winylu, który ma być hołdem oddanym bratu Adamowi. Chłopak często pomagał Adamowi tworzyć unikalne treści na potrzeby prowadzonych w mediach kanałów społecznościowych.

Kim był Adam Perkins? 

Kim tak właściwie był Adam Perkins, o którego śmierci piszą dziś największe tytuły na świecie. To wyjątkowa postać w świecie mediów społecznościowych. Swoją popularność zawdzięczał temu, że nagrał w popularnej aplikacji Vine parodię reklamy jednej z lokalnych restauracji. W ciągu kilku lat wideo obejrzało ponad 20 milionów osób, a do czasu zamknięcia aplikacji jego profil  śledziło ponad 300 tysięcy użytkowników. Swoją działalność przeniósł na Tik Toka. Tutaj jego poczynania były obserwowane przez kilkadziesiąt tysięcy fanów. Oprócz działalności w sieci, wydał również w 2018 roku płytę Latch Relay.

Najnowsze