Adam Nawałka takiego pożegnania się nie spodziewał! Zobaczcie wzruszające podziękowania

2018-07-04 13:36
Adam Nawałka takiego pożegnania się nie spodziewał! Zobaczcie wzruszające podziękowania
Autor: fot. BARTEK SYTA/EAST NEWS Adam Nawałka

Adam Nawałka odchodzi ze stanowiska trenera kadry Biało-Czerwonych. Niektóre reakcje na tę wieść są naprawdę poruszające! Na ESKA.pl przeczytacie o pożegnaniu, które zgotowano selekcjonerowi.

Adam Nawałka kończy przygodę z trenowaniem piłkarskiej kadry Polski. Selekcjoner, który wprowadził Biało-Czerwonych na Mundial 2018, poinformował o tym na konferencji prasowej 3 lipca 2018. Nawałka trenował Polaków przez 5 lat, jednak po porażkach na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji zdecydował się nie kontynuować tej misji. Mimo słabego występu na MŚ 2018, Polacy doceniają jego zasługi. Szczególnie wzruszające podziękowania płyną od polskich gwiazd! Adam Nawałka na pewno nie spodziewał się takiego pożegnania.

Adam Nawałka ODCHODZI! Kto będzie trenerem Polski?

Gwiazdy dziękują Nawałce

Po ogłoszeniu decyzji o odejściu ze stanowiska trenera, Adam Nawałka nie mógł się spodziewać piękniejszych podziękowań! Wdzięczność wyrażają nie tylko kibice, ale też kadrowicze i polskie gwiazdy. Wpis w sieci zamieściła między innymi Anna Mucha. Aktorka podkreśliła, że dzięki Nawałce, Polacy znów mogli poczuć dumę z występów Polaków:

Radosław Majdan, mąż Małgorzaty Rozenek i były bramkarz polskiej kadry, podziękował Adamowi Nawałce za niezapomniane chwile podczas Euro 2016:

Oczywiście podziękowania płyną też od kadrowiczów. Wyjątkowo poruszające są te od Roberta Lewandowskiego:

Grzegorz Krychowiak napisał zaś: - 5 lat, 50 meczów, wiele pięknych chwil. Dziękujemy, Trenerze

5 lat, 50 meczów, wiele pięknych chwil. Dziękujemy, Trenerze 👏👏👏 Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Kamil Grosicki w swoim podziękowaniu wyznaje, że trener Nawałka zbudował go jako piłkarza:

Do podziękowań dołączył się Mateusz Borek, jeden z najsłynniejszych polskich komentatorów i specjalistów w dziedzinie sportu:

Adamowi Nawałce podziękowali też piłkarze amp futbolu:

Gianni De Biasi to nowy trener Polski? Kim jest potencjalny następca Nawałki?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze