Adam Kubera, Zuza Jabłońska i Marcelina Szlachcic - co robią w domu? #zostańwdomu

i

Autor: Adam Kubera, Zuza Jabłońska, Marcelina Szlachcic/Radio Eska Adam Kubera, Zuza Jabłońska i Marcelina Szlachcic - co robią w domu? #zostańwdomu

Adam Kubera, Zuza Jabłońska i Marcelina Szlachcic - co robią w domu? #zostańwdomu

2020-03-19 12:27

Jak spędzają wolny czas w domu młodzi artyści? Adam Kubera, Zuza Jabłońska i Marcelina Szlachcic zdradzają nam swoje pomysły. Przekonajcie się, co robią w te wolne dni uczestnicy The Voice Kids - oglądając wideo na ESKA.pl!

Adam Kubera, Zuza Jabłońska i Marcelina Szlachcic to uczestnicy muzycznego talent - show The Voice Kids. Młodzi artyści świecą przykładem i dołączyli do akcji #zostańwdomu, którą prowadzimy na ESKA.pl oraz w Radiu ESKA. Tylko nam zdradzili, co robią w wolnym czasie, aby się nie nudzić. Adam między innymi zanurza się w książkach, Marcelina natomiast rozwija swoje zainteresowania wokalne, a Zuza robi nietypowy makijaż! Sprawdźcie, co jeszcze uczestnicy The Voice Kids robią, kiedy nie chodzą do szkoły. Przebywając w czterech ścianach możecie bez problemu zainspirować się propozycjami, które serwują młode gwiazdy. Zobaczcie je sami i dajcie znać w sondzie poniżej wideo, co Wy robicie w domu.

Co ciekawe, Zuza Jabłońska razem z Marceliną Szlachcic wystąpiły w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Zuza trafiła do drużyny Tomsona i Barona, natomiast Marcelina na swojego trenera wybrała Dawida Kwiatkowskiego. W drużynie popularnego wokalisty, znajdował się również Adam Kubera. Widzowie mogli oglądać utalentowanego chłopaka w 2. edycji muzycznego show.

Sonda
Jaki jest Twój najlepszy sposób na walkę z domową nudą?