Adam Kalinowski - Przemysław Pajdak: bitwa w The Voice of Poland w rockowym stylu!

Adam Kalinowski Przymysław Pajdak
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Atmosfera w The Voice of Poland jest coraz gorętsza. Za nami kolejny pojedynek uczestników jedenastej edycji programu. Do walki ze sobą stanęli podopieczni Tomsona i Barona - Adam Kalinowski i Przemysław Pajdak. Kto okazał się lepszy? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Adam Kalinowski - Przemysław Pajdak: ta bitwa w The Voice of Poland przejdzie do historii! Rywalizacja o zwycięstwo jedenastej edycji muzycznego show weszła już na kolejny poziom. Poziom BITEW. Zarówno Adam, jak i Przemysław po raz kolejny udowodnili, że posiadają kawał głosu i odwrócenie się w ich stronę było dobrą decyzją. Ich trenerzy, Tomson i Baron, dobrali chłopakom kawałek z rockowym pazurem. Uczestnicy zaśpiewali na ringu utwór z repertuaru Welshly Arms - Legendary. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden! Kogo ostatecznie wybrali członkowie grupy Afromental?

Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland 11 zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak [WIDEO]

Adam Kalinowski - Przemysław Pajdak: bitwa

To był bardzo wyrównany pojedynek, ale zasady programu są niezmienne. Tomson i Baron mogli wybrać tylko jednego uczestnika. Ostatecznie zdecydowali, że to Adam Kalinowski pójdzie dalej. To właśnie on będzie reprezentował drużynę chłopaków podczas kolejnego etapu - Nokautów. Przemysław Pajdak miał jednak dużo szczęścia, bowiem na wciśnięcie przycisku Kradzież zdecydował się Michał Szpak. 

Najnowsze