Acrotrio MAD - kim są uczestnicy Mam Talent 2021?

2021-09-17 9:14
Acrotrio MAD
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn (X-News)

Acrotrio MAD to nowi uczestnicy 13. edycji programu Mam talent. W pierwszych odcinkach nowej odsłony słynnego talent show mieliśmy okazję zobaczyć już kilka niesamowitych występów. Acrotrio MAD to jedna z grup. Ich występ z pewnością zachwyci wielu widzów programu. Kim są? Sprawdź niżej.

Mam Talent 2021 zaskakuje z odcinka na odcinek! Najnowsza 13. edycja przyniosła kilka zmian. W jury oglądamy w tym sezonie Jana Klimenta - popularnego tancerza. Co więcej, do programu wprowadzono nowe zasady - platynowy przycisk i dziką kartę. Program jest na antenie od 2008 roku, a na jego scenie przewinęły się już tysiące uczestników. Już niedługo widzowie będą mogli podziwiać FAcrotrio MAD Kim jest ta utalentowana grupa ludzi?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Acrotrio MAD - kim są?

Ich trio wykonuje tak zwaną akrobatykę partnerską. Poznali się w 2017 roku w Lublinie w Fundacji Sztukmistrze. Postanowili stworzyć trio. Każde z nich ma ponad 15-letnie doświadczenie w sztuce cyrkowej. Na co dzień prowadzą również swoje indywidualne projekty. Chcą promować akrobatykę partnerską, a w przyszłości marzy im się prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży z akrobatyki z naciskiem na budowanie więzi i zaufania między uczestnikami oraz naukę współpracy i komunikacji.

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Najnowsze