50 Twarzy Sii w nowym teledysku Giorgio Morodera - Déjà Vu! [VIDEO]

2015-05-05 12:40

Teledysk do nowej piosenki z udziałem Sii już na YouTube! Sia pojawiła się gościnnie na płycie Giorgio Morodera. Do utworu Deja Vu nakręcono video, które możecie zobaczyć już na ESKA.pl!

Giorgio Moroder to legendarny włoski muzyk, kompozytor i producent muzyczny. Ma na koncie współpracę między innymi z Kylie Minogue, Daft Pank czy Freddie'm Mercury i zdobył do tej pory 4 prestiżowe statuetki Grammy. Już 12 czerwca 2015 ukaże się kolejna płyta Giorgio - zatytułowana Deja Vu, na której znajdą się piosenki z gościnnym udziałem między innymi Britney Spears, Kelis, Kylie Minogue czy Charlie XCX - a także Sii.

Do nagranej wspólnie z Sią tytułowej piosenki z albumu Deja Vu powstał właśnie teledysk, o którym można powiedzieć żartobliwie, że ukazuje 50 twarzy Sii. W video przystojniak w garniturze usiłuje odnaleźć upragnioną dziewczynę wśród wielu modelek noszących identyczną jasną perukę z grzywką, jaką nosiła symbolizująca Się Maddie Ziegler w video do Chandelier, Electric Heart czy Big Girls Cry. Zobaczcie na ESKA.pl!>>> KSW 31 - karta walk. Jacy zawodnicy walczą w KSW 31?

ac

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze