5 tanecznych trendów, które podbijają TikToka! Jak je wykonać?

2020-05-13 16:51
TikTok trendy
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

TikTok jest pełen szalonych trendów, które są niesamowicie rozchwytywane w tej aplikacji, jednak to właśnie taneczne wyzwania cieszą się największą popularnością! Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was TOP 5 tanecznych trendów, do których podchodzą wszyscy internauci! Zobacz, jak tańczy się na TikToku i dołącz do grona internetowych tancerzy!

Taniec jest nieodłącznym elementem na TikToku, który jest jedną z bardziej popularnych aplikacji na tle wszystkich innych mediów społecznościowych. Mało, która platforma może pochwalić się 500 milionami aktywnych użytkowników w przeciągu miesiąca! TikTok rządzi się swoimi trendami, w których na co dzień uczestniczy cała masa internautów. Każdy chce być lepszy od drugiego i pokazuje swoje talenty nagrywając wszystko za pomocą smartfona. Jednak największą popularnością cieszą się wyzwania taneczne, ponieważ to właśnie one idealnie synchronizują się z topową muzyką, są przyjemne dla oczu i sprawiają, że każdy chce je powtórzyć. Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was top 5 najlepszych trendów tanecznych, które królują w aplikacji TikTok w 2020 roku. Każde z tych wyzwań składa się z kilku istotnych zasad, które muszą być wzięte pod uwagę przez osoby, które chcą powielić wyzwanie. Na idealny taneczny trend składa się odpowiednia piosenka i krótki układ choreograficzny, który musi być wykonany w ten sam bądź zbliżony sposób.

TikTok - 5 tanecznych trendów

Tańce, które są najbardziej popularne na TikToku w 2020 roku to między innymi:

TikTok - SaySo  to taniec do piosenki Dojy Cat, która jest na ten moment jednym z bardziej popularnych utworów. Ten układ jest wyjątkowo prosty tak więc nauka choreografii nie zajmie ci dużo czasu.

TikTok - Can’t Touch This to układ trochę na styl klasycznej macareny, ale nie do końca! Sprawdź sam i zobacz, jakie to proste.

TikTok - Redegade to jedna z piosenek, którą z pewnością słyszysz na TikToku co chwilę. Te wzywanie taneczne należy do jednych z trudniejszych, dlatego na naukę choreografii musisz przeznaczyć troszkę więcej czasu niż w przypadku pozostałych układów.

TikTok - Yummy to taniec również z kategorii nieco bardziej zaawansowanej, ale nie poddawaj się. Praktyka czyni mistrza!

TikTok - Don’t Start Now to również układ taneczny do piosenki Dojy Cat, który jest szybki, prosty i przezabawny!

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze