3.06.08 czy jest niedziela handlowa?

2018-06-03 22:12
3.06.08 czy jest niedziela handlowa?
Autor: freeimages.com/photographer/thenys-39465 Centrum handlowe

3.06.08 czy jest niedziela handlowa? Sprawdź, czy tego dnia będzie można zrobić zakupy.

3.06.08 czy jest niedziela handlowa? Czy tego dnia będzie obowiązywał zakaz handlu, czy też będzie można normalnie zrobić zakupy? To dość istotna kwestia z tego względu, że parę dni wcześniej, w Boże Ciało, nie będziemy mieli możliwości zrobienia zakupów. Czy następująca po nim niedziela także jest niehandlowa? Sprawdź, jak wypadają w czerwcu handlowe niedziele.

3.06.08 czy jest niedziela handlowa?

Wprowadzony w marcu tego roku zakaz handlu w niedziele jeszcze jest dla niektórych mocno odczuwalny. Nie wszyscy nadal się do tego przyzwyczaili i pewnie minie jeszcze trochę czasu, zanim nie będziemy musieli sprawdzać, czy w danym dniu sklepy będą otwarte, czy nie. Zasada jest jednak dość prosta - handlowe w danym miesiącu są pierwsza i ostatnia niedziela.

Niedziele handlowe w czerwcu. Kiedy zrobimy zakupy?

Autor: brak danych

  Zakaz handlu w niedzielę wszedł w życie już kilka miesięcy temu. Zmiana przepisów daje się we znaki sprzedającym i klientom. Zakupy zrobimy już tylko w wybrane niedziele w miesiącu. Szczególnie w sezonie grillowym może to być bardzo kłopotliwe. Zamknięte sklepy m

Zatem 3 czerwca wypada niedziela handlowa, co oznacza, że tego dnia spokojnie zrobimy zakupy. Kolejne dwie niedziele - 10 i 17 czerwca to za to niedziele niehandlowe. Ostatnia niedziela miesiąca, 24 czerwca, znów będzie niedzielą handlową.

Najnowsze