2xGorąca20 - dlaczego nie ma notowania w niedzielę 19 lipca?

2020-07-19 15:07
Gorąca 20 w Radiu ESKA - najpopularniejsze hity w Polsce i najgorętsze premiery! Nowa data G20
Autor: Radio ESKA Gorąca 20 w Radiu ESKA - najpopularniejsze hity w Polsce i najgorętsze premiery! Nowa data G20

Najlepsza muzyka, gorące hity, super niespodzianki, wielkie gwiazdy i po prostu dobra zabawa. To wszystko czeka na Was w Radiu ESKA. Dlaczego więc w niedzielę 19 lipca nie ma 2xGorącej 20? Wyjaśniamy poniżej.

Muzyka towarzyszy nam od pierwszych dni naszego życia. Dostarcza nie tylko wiele emocji, ale również sprawia, że nasz dzień staje się o wiele lepszy. Największe hity przy których od razu chce się tańczyć i śpiewać usłyszycie na antenie Radia ESKA. Podczas wakacji od lipca najlepsza muzyka w Polsce będzie grana o nowej porze. Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest Gorąca 20 - wyjaśniamy! To oczywiście nic innego jak kultowa lista hitów Radia ESKA, która przez blisko trzy lata w podwójnej dawce miała miejsce w każdą niedzielę między godziną 16 a 19:00. Najpopularniejsze gwiazdy muzyczne przez cały tydzień biorą udział w wyścigu o Wasze cenne głosy.

Codziennie każdy z Was może głosować na ESKA.pl na swoje ulubione gwiazdy i najwspanialsze hity! Układajcie notowanie Gorącej 20, a w zamian za to tradycyjnie dla wspierających osób, mamy wyjątkowe nagrody.

Koncerty przełożone na 2021 rok

2xGorąca20 - dlaczego nie ma notowania?

Pewnie zastanawiacie się dlaczego w niedzielę 19 lipca nie ma notowania 2xGorąca20 na antenie Radia ESKA? Możecie być spokojni, notowanie nie znika całkowicie, a po prostu została zmieniona data, więc koniecznie zapiszcie ją sobie w kalendarzu. Gorącą 20 w Radiu ESKA, czyli zestawienie 20. najpopularniejszych i bez wątpienia najlepszych numerów w naszym kraju, usłyszycie w każdy piątek od godziny 19:00 do 21:00! 

Nowości muzyczne zaczynają się w ESCE, dlatego też w ramach propozycji do Gorącej 20 usłyszycie kawałki, które ledwo co pojawiły się premierowo w ramach New Music Friday. Na muzyczną podróż pełną wrażeń i niesamowitych emocji zaprasza Was Michu Sobkowski.

Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach?

Pytanie 1 z 10
"Don’t have to fly across no seas tonight" - słyszymy w kawałku Viki Gabor:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze