1 z 10 - kłótnia z prowadzącym! O co poszło?

2018-01-17 14:32
1 z 10 - kłótnia z prowadzącym. O co poszło?
Autor: Fot. YouTube/ Koziołek Matołek Screen z jednego z odcinków

1 z 10 to program dla osób o wyjątkowo obszernej wiedzy. Niektórzy jednak zapominają, że to tylko zabawa. Jeden z uczestników zaczął na antenie pouczać prowadzącego! 

Tadeusz Sznuk z pewnością przeżył wiele. Ten uczestnik jednak zdecydowanie przesadził. 1 z 10 to teleturniej wiedzy, który kochają wszyscy. Popularnością cieszy się niezmiennie od wielu lat. Wszystko to ze względu na bardzo wysoki poziom intelektualny. Prosta formuła i trudne pytania kuszą inteligentów z całej Polski. Niektórzy jednak zapominają, że to tylko zabawa. W jednym z odcinków mogliśmy zobaczyć zawodnika, który kłócił się i pouczał prowadzącego! 

Telekamery 2018 - kiedy odbędzie się gala wręczenia statuetek?

Autor: brak danych

  Telekamery 2018 - kiedy poznamy zwycięzców 21. plebiscytu? To pytanie, które zadają sobie fani telewizyjnych seriali i programów rozrywkowych, które przez ostatni rok cieszyły się największym zainteresowaniem wśród widzów. W tegorocznej edycj

1 z 10 - uczestnik pokłócił się z prowadzącym

Wszystko za sprawa pytania odnośnie linii papilarnych u bliźniąt. Czy są takie same? Uczestnik odpowiedział, że tak, a kiedy nie zostało to uznane zaczął kłócić się z prowadzącym! Według teorii gracza wszystko zależy od tego czy mowa jest o bliźniętach jednojajowych czy dwu. 

1 z 10 - czy linie papilarne u bliźniaków są takie same?

Uczestnik, który wdał się w polemikę i upierał przy swoim nie miał racji. Linie papilarne są cechą fenotypową, czyli indywidualną każdego człowieka. Nikt nie może posiadać identycznych, nawet jeśli wyglądem łudząco nas przypomina. 

Najnowsze