Game Pass vs PS Plus

i

Autor: Sony / Microsoft

Xbox Game Pass / PS Plus

Xbox Game Pass zaskoczy fanów 16 kwietnia! PS Plus również odpowiada. Wielki dzień dla graczy

2024-04-15 7:35

Nierzadko możemy obserwować tak ciekawe dni, jak wtorek, 16 kwietnia, który zapowiada się szczególnie ekscytująco dla osób posiadających subskrypcję Xbox Game Pass i PlayStation Plus Premium. Jeśli posiadacie abonament Sony lub Microsoft, koniecznie zakreślcie sobie tę datę.

16 kwietnia: zaznaczcie tę datę

W tym miesiącu dwa wydarzenia, dwóch różnych subskrypcji z grami zbiegną się ze sobą we wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Będzie to wielki dzień zarówno dla posiadaczy Xbox Game Pass, jak i PlayStation Plus Premium. Jeśli nie nadejdzie żadna nieoczekiwana zmiana planów, tego dnia powinniśmy ujrzeć masę ciekawych gier zarówno na konsolę Xbox, jak i PlayStation.

Czytaj też: PS Plus Kwiecień 2024 z dwoma bonusowymi grami! Sony nie zawiodło graczy

Xbox Game Pass

Niedawno Microsoft udostępnił subskrybentom Xbox Game Pass Wave 1, potwierdzając, że wszystkie nowe gry będą dostępne w usłudze do 16 kwietnia. M.in. wtedy do subskrypcji dołączy Harold Halibut w dniu swojej premiery. Nawet jeśli Harold Halibut nie spełni oczekiwań, tego dnia otrzymamy również ogłoszenie Wave 2. Aktualnie mamy potwierdzone trzy gry: Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes ukaże się 23 kwietnia, Another Crab's Treasure pojawi się 25 kwietnia, a Manor Lords trafi na PC Game Pass 26 kwietnia.

Czytaj też: Xbox Game Pass 2024: Wszystkie gry, które pojawią w dniu swojej premiery! Mamy hity

PS Plus

Jeśli chodzi o PlayStation Plus Premium, 16 kwietnia jest najbardziej prawdopodobnym dniem, w którym abonenci otrzymają nową partię gier PS Plus Extra i Premium do wypróbowania w ramach subskrypcji. O ile Sony nie odejdzie od ustalonego schematu, najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że nowe gry zostaną w pełni zaprezentowane w środę, 10 kwietnia, a nowe dodatki zadebiutują we wtorek, 16 kwietnia. Co ciekawe, ostatnie przecieki informują, że Star Wars: Rebel Assault 2 – The Hidden Empire będzie częścią tej oferty.

Czytaj też: PS Plus Kwiecień 2024: Jedna z najlepszych premier 2023 r. w abonamencie! Musicie ją sprawdzić

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck