Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Kwiecień 2024: Ta gra z otwartym światem podbija usługę Microsoft

2024-04-25 7:18

Właśnie teraz, katalog Xbox Game Pass został poszerzony o LEGO 2K Drive, czyli grę wyścigową dla graczy w każdym wieku. W przeciwieństwie do większości innych tytułów w popularnej usłudze Microsoftu, ten ma pewien haczyk, polegający na tym, że pomija komputer PC.

LEGO 2K Drive w Xbox Game Pass

Pierwszy kwartał 2024 r. był okresem pełnym wydarzeń dla abonentów Microsoftu – w ciągu pierwszych trzech miesięcy roku w ramach subskrypcji Xbox Game Pass dodano 41 nowych tytułów. Tempo wydawania gier nadal nie wykazuje oznak spowolnienia, a LEGO 2K Drive będzie trzecim dodatkiem do Xbox Game Pass na kwiecień 2024 r. w ciągu trzech dni, po tym jak Ark: Survival Ascended i Superhot: Mind Control Delete trafiły już do usługi.

Czytaj też: Xbox testuje chatbota AI dla graczy! Nadchodzi rewolucja sztucznej inteligencji w gamingu

LEGO 2K Drive zostało pierwotnie wydane na konsole i komputery PC w maju 2023 roku. Chociaż wielu graczy i krytyków chwaliło jego malownicze centra otwartego świata i ogromną ilość zawartości, nie zabrakło też negatywnych głosów. W głównej mierze miały one zastrzeżenia do elementów usług na żywo i powtarzalności misji. Mimo to bogata w funkcje gra LEGO 2K Drive i jej różnorodny projekt świata pomogły jej zyskać reputację jednej z najlepszych gier z otwartym światem w 2023 roku. Dzięki LEGO® ta zręcznościowa ścigałka jest z natury odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?