PS Plus

i

Autor: Wallpaper Cave

PS Plus

PS Plus Kwiecień 2024 z dwoma bonusowymi grami! Sony nie zawiodło graczy

2024-04-04 10:01

Pełna lista gier w ramach abonamentu PlayStation Plus Extra i Premium nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jednak o dwóch dodatkowych grach, które zostaną uwzględnione na obu poziomach. Jedna z nich zostanie dodana w dniu swojej premiery, a druga będzie świetnym tytułem niezależnym. Te dwie gry będą stanowić dodatek do tytułów w PS Plus Essential z kwietnia 2024 r., które są już dostępne.

PS Plus Kwiecień 2024 zaskakuje dodatkowymi grami

Grą, która zostanie dodana do abonamentu Sony w dniu swojej premiery, jest tytuł RPG „Metroidvania” Tales of Kenzera: ZAU, opracowana przez Surgent Studios i opublikowana przez Electronic Arts. Natomiast drugi dodatek to świetna gra niezależna doceniona przez krytyków oraz recenzentów, Dave the Diver.

Czytaj też: PS Plus Kwiecień 2024: Jedna z najlepszych premier 2023 r. w abonamencie! Musicie ją sprawdzić

Dave the Diver skupia się na systemie dnia i nocy. Wpierw eksplorujesz podwodne krainy i przy okazji łowisz ryby, a następnie wracasz do swojej restauracji, aby sprzedawać złowione okazy.

Jeśli chodzi o niewydaną jeszcze Tales of Kenzera: ZAU, w opisie gry czytamy: „Dzierż taniec szamana. Odzyskaj ducha swego ojca. Pogrążony w żałobie chłopiec zaczyna czytać opowieść o Bantu napisaną przez jego zmarłego ojca. Przeżyj przygodę w pięknych i zdradliwych krainach Kenzera jako Zau, młody szaman, który targuje się z Bogiem śmierci, aby wyprowadzić swojego Baby z ciemności.

Dave the Diver będzie dostępny w PS Plus Extra i Premium we wtorek, 16 kwietnia, a Tales of Kenzera: ZAU tydzień później, we wtorek, 23 kwietnia.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?