Xbox Game Pass

Xbox Game Pass 2024: Wszystkie gry, które pojawią w dniu swojej premiery! Mamy hity

2024-04-03 20:31

Pod koniec ubiegłego roku wielu subskrybentów Xbox Game Pass zastanawiało się, co przyniesie rok 2024 dla cenionej subskrypcji i warto zauważyć, że Xbox miał bardzo niewiele oficjalnych planów dotyczących Game Pass'a na nowy rok. Na szczęście teraz, można śmiało powiedzieć — Xbox Game Pass uszczęśliwi fanów w 2024 r., dostarczając im świetnych gier w dniu ich premiery.

Spis treści

  1. The Alters
  2. Sleight of Hand
  3. Creatures of Ava
  4. Final Fantasy 14
  5. Frostpunk 2
  6. Kunitsu-Gami: Path of the Goddess
  7. Persona 3 Reload Expansion Pass

The Alters

Nadchodząca gra od 11 Bit Studios, The Alters to wyjątkowa hybryda trzecioosobowej gry przygodowej science-fiction z mechaniką budowania baz i zarządzania. W The Alters gracze przejmują kontrolę nad astronautą Janem Dolskim, który próbuje uciec z planety, na której jest obecnie uwięziony, tworząc alternatywne wersje siebie. Obecnie gra The Alters ma zostać udostępniona w ramach subskrypcji Xbox Game Pass jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Xbox Game Pass Marzec 2024. Jedna z najlepszych gier powraca do usługi Microsoft!

Sleight of Hand

Sleight of Hand, trzecioosobowa gra typu stealth z unikalnym elementem budowania talii, pokazała bardzo obiecujący debiutancki zwiastun podczas niedawnego wydarzenia Xbox Partner Showcase. Grając jako postać o imieniu Lady Luck, gracze będą przekradać się przez różne miejsca o tematyce noir, korzystając ze swojej niestandardowej talii kart. Premiera Sleight of Hand zaplanowana jest na Xbox Game Pass w 2025 roku.

Creatures of Ava

Kolejny potencjalny hit przypominający Pokemony w Xbox Game Pass, Creatures of Ava wygląda na znacznie spokojniejszą, bardziej przyjazną rodzinie wersję Palworld. Stawiając na pierwszy plan spokojny ton, Creatures of Ava będzie wymagało od graczy delikatnego prowadzenia stworzeń z powrotem do ich domu za pomocą instrumentów muzycznych i powierzania im zadania wyleczenia planety z choroby, która czyni tytułowe stworzenia bardziej agresywnymi. Creatures of Ava ukaże się w ramach Xbox Game Pass w 2024 roku.

Final Fantasy 14

Wieloletnia gra MMO Final Fantasy 14 wreszcie ukaże się na konsoli Xbox 21 marca 2024 r., a podczas niedawnej prezentacji partnerów Xbox'a ogłoszono, że subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate będą mogli odebrać grę w wersji Starter Edition bez dodatkowych opłat do 19 kwietnia.

Frostpunk 2

Druga gra 11 Bit Studios na tej liście, Frostpunk 2, wreszcie otrzymała datę premiery podczas Xbox Partner Showcase wraz z potwierdzeniem, że pierwszego dnia trafi do PC Game Pass. Kontynuując dystopijną narrację o budowaniu miast ze swojego poprzednika, Frostpunk 2 wygląda na świetną kontynuację, a fani będą mogli zdobyć grę 25 lipca.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

Nowa marka Capcomu, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess to hybrydowa gra akcji, mocno inspirowana japońskim folklorem. Dzięki Xbox Partner Showcase i niedawnemu wydarzeniu Capcom Highlights fani mogli już zobaczyć przyzwoitą ilość rozgrywki z Kunitsu-Gami: Path of the Goddess i z pewnością warto będzie na nią zwrócić uwagę, szczególnie że pojawi się w Xbox Game Pass na premierę.

Persona 3 Reload Expansion Pass

Choć technicznie rzecz biorąc, Persona 3 Reload nie jest pełną grą, zapowiedziano przepustkę rozszerzającą, która w ciągu przyszłego roku zapewni trzy fale zawartości DLC, począwszy od utworów muzycznych z Persony 4/5 i nowych kostiumów, po epilogowy rozdział DLC Aigis The Answer. Abonenci Xbox Game Pass Ultimate będą mogli sprawdzić dodatek bez dodatkowych opłat.

Anime — Prezenty na Dzień Kobiet. Drobiazgi dla prawdziwych fanek!

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?