Harry Potter wraca po 20 latach! Nowy film z udziałem wielkich gwiazd produkcji

i

Autor: AKPA Harry Potter wraca po 20 latach! Nowy film z udziałem wielkich gwiazd produkcji

Harry Potter

Harry Potter. Ukryty przekaz w ,,Czarze Ognia"? Tego mogłeś nie zauważyć przez lata! [WIDEO]

2024-05-20 9:58

Książki i filmy o tym czarodzieju podbiły już cały świat. Czwarta część przygód Harry'ego Pottera to oczywiście dobrze wszystkim znana "Czara Ognia". Oglądaliście film? Możemy się założyć, że tego szczegółu nie zauważyliście przez lata! Niektórzy uważają, że to wskazówka odnośnie dalszych wydarzeń!

Tego szczegółu mogliście nie zauważyć przez lata! Czy wiecie, że w filmie Harry Potter i Czara Ognia na samym początku dzieje się coś niezwykłego? Jeśli dobrze przyjrzycie się bowiem logu Warner Bros, to zauważycie, że możemy dostrzec w nim odbicie Nagini! Oczywiście możemy założyć, że to tylko przedłużenie śmierci Franka Bryce'a, istnieje jednak również inna, bardziej szalona teoria fanów. Według niej była to zapowiedź nadchodzących wydarzeń!

Harry Potter. Ukryty przekaz w ,,Czarze Ognia"?

Pojawienie się Nagini w Czarze Ognia jest ważniejsze, niż początkowo wydaje się widzowi i czytelnikowi. Wielki wąż pojawia się kilkukrotnie - atakuje ojca Rona i pilnuje Doliny Godryka. Niektórzy uważają zatem, że w ten sposób ukryto przekaz do widzów, którzy nie znają dalszych losów Harry'ego. Jaki? Harry i Nagini muszą się jeszcze spotkać, bo obydwoje noszą w sobie cząstkę Czarnego Pana i ich losy są ściśle splecione. Warto jednak pamiętać, że gdy Czara Ognia wchodziła do kin, wciąż nie znaliśmy zakończenia tej historii! Film debiutował na ekranach  w 2005 roku. Insygnia Śmierci przeczytaliśmy dopiero dwa lata później.

Czyżby twórcy filmu, którzy zapewne mieli już wskazówki od J.K.Rowling, postanowili w ten sposób dać sygnał widzom, że na tę wężową postać warto zwrócić uwagę?

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Harry Potter i Czara Ognia: QUIZ. Jak dobrze pamiętasz czwartą część magicznego cyklu?

Pytanie 1 z 10
Z kim Ron poszedł na Bal Bożonarodzeniowy?