A Twisted Path

i

Autor: Steam

Gry

Red Dead Redemption 3 poczeka! Nowa gra z elementami Escape from Tarkov zachwyca graczy

2024-05-20 11:26

Niewątpliwie dwie gry zawarte w tytule tego artykułu przyciągają uwagę, ponieważ stały się protoplastą dla swojego gatunku. Red Dead Redemption i Escape From Tarkov mogą wydawać się jednak dziwnym połączeniem, ale uwierzcie mi, kiedy mówię, że właśnie tym jest A Twisted Path to Renown.

A Twisted Path połączeniem RDR i Escape From Tarkov

A Twisted Path, opracowane przez Game-Labs, to strzelanka ekstrakcyjna, której akcja toczy się w USA u końcu XIX wieku. „A Twisted Path To Renown to gra MMO kierowana przez społeczność, z strzelanką FPS opartą na ekstrakcji PvEvP, wciągającą mechaniką przetrwania i bardzo szczegółową meta-grą obejmującą wydobywanie, rzemiosło, rozwój, handel lub budowanie przemysłu, osadzoną w świecie bezlitosne środowisko Ameryki 1899 roku” – czytamy w opisie.

Czytaj też: 'Red Dead Redemption 3' potwierdzone! Arthur Morghan wraca do roli. Premiera w 2024 r.

W A Twisted Path gracz będzie musiał zachować zdrowy rozsądek, biorąc pod uwagę ogromną liczbę zagrożeń. Walka z innymi graczami, NPC i dzikie zwierzęta staną na waszej drodze. Wspomniani NPC będą pochodzić z różnych grup, w tym „wojska, tubylców, farmerów i bandytów”, a opis gry informuje, że trzeba ostrożnie stąpać po ich terytoriach.

A Twisted Path to Renown pojawi się we wczesnym dostępie 6 czerwca na platformie Steam. Gracze będą mogli zakupić jeden z kilku dostępnych wariantów: Wersja standardowa, Founder Edition i Premium Edition.

Wersja Founder Edition zawiera wersję premium gry, dodatkowe standardowe rozszerzenie skarbca, startowy pakiet łupów, status „Założyciela” w grze, rolę „Założyciela” na serwerze gry Discord oraz dostęp do pakietu bonusowego Homestead Expansion Founders Bonus Pack (ma ukazać się później w 2024 roku).

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 10
Postać na obrazku to:
GTA Big Smoke