Marvel's Spider Man

i

Autor: Insomniac Games / Sony

Marvel's Spider Man

Marvel's Spider Man 3 pierwszą grą na PS6? Tytuł Insomniac ma otworzyć i zakończy pewną erę

2024-03-18 7:31

Insomniac zrobiło furorę dzięki swoim grom z uniwersum Marvela, które zebrały entuzjastyczne recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków. Teraz jeden z najnowszych wycieków wskazuje, że Marvel's Spider-Man 3 zostanie wydany dopiero na PlayStation 6 i może być tytułem startowym konsoli Sony.

Marvel's Spider Man 3 tytułem startowym PS6?

Niedawny atak ransomware spowodował wyciek informacji o przyszłych grach studia Insomniac. Plany zawsze mogą ulec zmianie, ale jeśli przecieki się potwierdzą, Insomniac ma w planach wypuścić grę Venom w 2025 r., Wolverine w 2026 r., Spider-Man 3 w 2028 r., i długo wyczekiwaną grę z uniwersum X-Men w 2030 r. Czas pokaże, czy wszystko potoczy się zgodnie z oczekiwaniami, ale biorąc pod uwagę, że PS6 ma pojawić się w 2028 roku (przynajmniej tyle wiemy z batalii sądowej Microsoftu z FTC), istnieje wyraźna możliwość, że Spider-Man 3 będzie tytułem startowym konsoli PS6.

Czytaj też: PS6 — Wszystko, co wiemy o nowej konsoli. Premiera, specyfikacja, kompatybilność wsteczna

Następne 4 gry Insomniac Games z uniwersum Marvela

  • Venom - 2025
  • Wolverine - 2026
  • Spider-Man 3 - 2028
  • X-Men - 2030

Alternatywnie Spider-Man 3 mógłby być grą międzygeneracyjną, wydaną jednocześnie na PS5 i PS6. Dla przykładu tego typu zabiegu doczekał się Miles Morales, czy inne hity Sony pokroju Horizon Forbidden West i God of War Ragnarok.

Czytaj też: Marvel’s Spider Man z nieoczekiwaną postacią w pierwszym DLC! Studio przypadkiem ujawnia sekret

Oczywiście możliwe jest, że Spider-Man 3 zostanie wydany wyłącznie na PS5 i całkowicie pominie PS6. Zamiast tego Spider-Man 3 mógłby być "Last Dance" PS5, stawiając się w sytuacji podobnej do tej, jaką było The Last of Us Part 2 na PS4. Chociaż Sony mogło poczekać kilka miesięcy i wypuścić przygody Elli i Joel'a na PS5, zdecydowało się wypuścić grę jako jedną z ostatnich prawdziwych ekskluzywnych gier na konsolę wtedy obecnej generacji. To samo może stać się ze Spider-Manem 3 w 2026 roku.

Czytaj też: Marvel’s Wolverine będzie leczyć bohatera w czasie rzeczywistym! Rewolucyjna mechanika

Salon Andbud w Rzeszowie - Łazienki / Meble

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck