Wolverine

i

Autor: Insomniac Games

Marvel's Wolverine

Marvel’s Wolverine i Deadpool w nowej grze Insomniac Games? To musi się wydarzyć

2024-01-13 13:54

Za sprawą kilkuminutowemu materiałowi z rozgrywki, który wyciekł do sieci, a także szczegółom fabuły, grafice koncepcyjnej i nie tylko, gracze mają teraz dość jasne pojęcie o tym, co Insomniac Games zamierza zrobić z Marvel’s Wolverine. Fani mogli dobrze przyjrzeć się wszystkim postaciom, które pojawią się w nadchodzącym tytule. Według wielu, idealnym protagonistą, który mógłby towarzyszyć Loganowi jest Deadpool — na razie całkowicie pominięty.

Wolverine i Deadpool to para idealna, której zabraknie w grze Insomniac?

Więź lub jej całkowite przeciwieństwo pomiędzy Deadpoolem i Wolverine'em jest prawdopodobnie jedną z najlepszych relacji pomiędzy superbohaterami. Za sprawą ujawnienia przez hakerów systemu regeneracji w Marvel’s Wolverine, Insomniac mógłby mieć niezłą zabawę podczas walki pomiędzy tymi dwiema postaciami, ponieważ mogliby rozerwać się na strzępy w bitwie, która byłaby typową dla nich komediową sprzeczką.

Czytaj też: Marvel’s Wolverine — Haker udostępnia gameplay. Znamy szczegóły gry! Masa detali

Wolverine x Deadpool

i

Autor: Amaze Entertainment

Co więcej, seria Marvel’s Spider-Man pokazała, że Insomniac wie, jak napisać wysokiej jakości przekomarzanie się dla dowcipnej postaci superbohatera. Chociaż Deadpool i jego humor trafia do bardziej dorosłych odbiorców bohaterskiego kina za sprawą przekleństw, czy łamania czwartej ściany, łatwo sobie wyobrazić, że scenarzyści z Insomniac mogliby stworzyć świetne interakcje między Wade'em i Loganem. Rola Deadpoola mogła obejmować wszystko – od krótkiego połączenia drużyn, walki jeden na jednego z bossem lub sytuacji takiej jak Batman: Arkham’s Riddler, w której Wade zostawia Loganowi przedmioty do znalezienia w każdym obszarze i podsłuchuje go przez radio. Szkoda, że Deadpool najwyraźniej nie trafi do gry, ponieważ mógłby wnieść trochę luzu do pozornie poważnej historii.

Czytaj też: Marvel’s Wolverine będzie leczyć bohatera w czasie rzeczywistym! Rewolucyjna mechanika

Insomniac Games szykuje dla nas niespodziankę?

Niewykluczone jest, że Deadpool wkroczy w odpowiednim momencie. Można z góry założyć, że Deadpool 3 będzie dla Marvela wielkim sukcesem. Dodatkowo wkomponowanie Deadpoola w Marvel's Wolverine mogłoby sprawić, że jego pojawienie się w kolejnej grze studia Insomniac, X-Men, byłoby bardziej naturalne. W każdym bądź razie, czy Wade pojawi się w podstawowej fabularnej historii Marvel's Wolverine, dodatku DLC, czy dopiero w X-menach od Insomiac Games, zwyczajnie musi on znaleźć swoje miejsce w całej tej opowieści o superbohaterach.

Czytaj też: Marvel's Spider Man 2 i Wolverine jednym wielkim uniwersum. Znamy plan Insomniac

Wolverine x Deadpool

i

Autor: Underground Development, Amaze Entertainment
Debata o Polsce 07.01_część 2

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?