GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA

GTA 6 z datą premiery drugiego zwiastuna? Rockstar Games pozostawia wskazówkę

2024-04-04 7:29

Sympatycy Grand Theft Auto niecierpliwie wyczekujący szóstej odsłony serii, najprawdopodobniej zauważyli ważną wskazówkę dotyczącą drugiego zwiastuna gry. Rockstar Games miał ją ukryć rzekomo na widoku, aby podroczyć się z fanami.

Fani GTA 6 zauważyli wskazówkę dotyczącą drugiego zwiastuna

W poście na Reddicie użytkownicy zauważyli, że Rockstar dodał pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 do swojej nowej sekcji wideo. „Czy to prawdopodobnie oznacza, że drugi zwiastun GTA VI jest już blisko? Po prawej stronie są też strzałki” – zauważył jeden z zagorzałych fanów.

Czytaj też: GTA 6 — Wszystko, co musisz wiedzieć o grze Rockstar Games. Premiera, cena, mapa i postacie

Gracze szybko zaczęli spekulować, co to może oznaczać i czy drugi zwiastun faktycznie może być tuż za rogiem. Według wielu kolejny trailer zobaczymy jeszcze w maju 2024 r., a niektórzy uważają, że może on pojawić się przed kolejnym spotkaniem inwestorów Take-Two Interactive.

Co ciekawe, wiadomość nadeszła kilka dni po tym, jak Rockstar zaktualizował baner na swojej stronie internetowej, umieszczając z przodu i na środku grafikę GTA VI, co może zwiastować więcej informacji na temat gry.

Oczywiście możliwe jest również, że te aktualizacje to zwykły zbieg okoliczności, jednak drugi zwiastun GTA 6 wywołał mnóstwo spekulacji. Warto również mieć na uwadze powrót pracowników Rockstar Games do pracy biurowej w kwietniu 2024 r. Może to zwiastować znacznie więcej informacji na temat samej premiery GTA 6.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?