Promocja na paliwo nie tylko na Orlenie

i

Autor: Orlen Promocja na paliwo nie tylko na Orlenie

pieniądze

Promocja na paliwo nie tylko na Orlenie. Na tych stacjach można taniej zatankować. Lista

2024-07-05 10:56

Dobra wiadomość dla kierowców. Największe sieci stacji przygotowały wakacyjne promocje na paliwo. Taniej można tankować na Orlenie, bp, Circle K i Shell. Wyjaśniamy, jak skorzystać z promocji.

Spis treści

  1. Promocja na paliwo EFECTA - Orlen. W jakie dni? Trzeba mieć kartę VITAY
  2. Promocja na paliwo - Circle K
  3. Promocja na paliwo - bp
  4. Promocja na paliwo - Shell

Wakacje to czas wyjazdów i dalekich podróży samochodem. W ostatnich miesiącach ceny paliw utrzymywały się na stosunkowo wysokim poziomie, dlatego kierowców ucieszą specjalne promocje.

Promocja na paliwo EFECTA - Orlen. W jakie dni? Trzeba mieć kartę VITAY

Paliwa EFECTA (podstawowe) na stacjach Orlenu można kupić taniej o 35 gr na litrze, a z Kartą Dużej Rodziny o 45 gr taniej. Promocja obowiązuje do 1 września w piątki, soboty i niedziele dla użytkowników programu lojalnościowego VITAY. Będą oni mogli kupić łącznie do 400 litrów benzyny lub oleju napędowego po obniżonej cenie. W czasie trwania akcji można będzie uzyskać rabat na paliwa łącznie podczas ośmiu tankowań – czterech do końca lipca i czterech do 1 września. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania, wyłącznie do baku pojazdu, to 50 litrów. Po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie.

Promocja na paliwo - Circle K

Sieć Circle K Polska zapowiedziała, że od 1 lipca wprowadzi dwie zniżki: 30 gr na litrze rabatu na paliwo miles lub milesPLUS, oraz 10 gr rabatu na litrze LPG SupraGas.

W promocji sieci klienci otrzymują dwa vouchery co dwa tygodnie w ramach konta lojalnościowego EXTRA, a jedynym limitem jest objęcie rabatem maksymalnie 50 litrów paliwa.

Promocja na paliwo - bp

Sieć bp ogłosiła wakacyjną promocję pod hasłem "Weekendowe rabaty od bp", oferującą klientom zniżki w wysokości 30 gr na litrze przy zakupie paliwa podstawowego (nie obejmują paliw Ultimate i LPG). Promocja skierowana jest do posiadaczy karty PAYBACK. Promocja trwa w każdy wakacyjny weekend (piątek, sobota, niedziela) od 28 czerwca 2024 r. do 1 września 2024 r. Sieć zapowiedziała też kontynuację czwartkowych i niedzielnych mechanizmów cenowych dla paliwa ULTIMATE Diesel z technologią Active. W każdy czwartek i niedzielę można kupić to paliwo w cenie diesla podstawowego.

Promocja na paliwo - Shell

Wakacyjne rabaty zapowiedziała też sieć stacji Shell. Kampania promocyjna "Podróże z rabatami" trwa od 21 czerwca do 15 września 2024 r. Akcja skierowana jest wyłącznie uczestników programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Aby skorzystać ze zniżki, należy zatankować minimum 10 litrów paliwa objętego promocją. Jednorazowo można otrzymać zniżkę za zatankowanie maksymalnie 60 litrów paliwa. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu, kierowca zapłaci cenę regularną, obowiązującą na danej stacji.

W ramach akcji promocyjnej uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą uzyskać następujące rabaty: 40 gr za litr paliw Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel, 20 gr za litr paliw Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel i 10 gr za litr paliwa Shell AutoGas.

Shell zastrzega, że akcja promocyjna obowiązuje na wybranych stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Sieć zaznacza jednocześnie, że oferta promocyjna obowiązuje siedem dni w tygodniu, a liczba tankowań w ramach promocji jest nieograniczona.

Quiz motoryzacyjny. Rozpoznaj markę samochodu po krótkim opisie

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego: 4 koła w logo to:
Tesla Cybertruck