Polityk PiS radzi, jak walczyć z inflacją. Epicka rozmowa. Nagranie hitem sieci

i

Autor: pixabay/Twitter print screen

Polityk PiS radzi, jak walczyć z inflacją. "Epicka rozmowa". Nagranie hitem sieci

2022-10-07 9:36

Dziennikarz TVN24, Radomir Wit zadał senatorowi PiS, Józefowi Łyczakowi kilka pytań odnośnie inflacji. Takich odpowiedzi przedstawiciela izby wyższej prawdopodobnie się nie spodziewał. Rozmowa na sejmowym korytarzu szybko stała się hitem sieci. To nagranie trzeba zobaczyć.

Złote rady polityków potrafią rozwścieczyć, ale także rozbawić. W ostatnich tygodniach minister edukacji Przemysław Czarnek radził Polakom, by mniej jedli i kupowali taniej. Prezydent Andrzej Duda zachęcał do zaciskania pasa i pozostawania optymistą. Głośno było także o radzie premiera Mateusza Morawieckiego w związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym.  - Drodzy rodacy, postarajcie się ocieplić swoje domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym - apelował premier. 

Ostatnia rozmowa dziennikarza TVN24 Radomira Wita z senatorem PiS, Józefem Łyczakiem także zasługuje na uwagę. Dziennikarz zaczepił przedstawiciela izby wyższej na sejmowym korytarzu i zapytał o walkę rządu z inflacją, a także o rady dla zwykłych obywateli w związku z szalejącą drożyzną. Napisać, że senator Łyczak odpowiedział lakonicznie, to jak nie napisać nic. Rozmowa z sejmowa korytarza szybko została okrzyknięta "epicką", a nagranie stało się prawdziwym hitem w sieci. 

Wideo udostępnione przez Szkło Kontaktowe ma już 32 tys. wyświetleń oraz zdobyło ponad 1300 polubień. 

Przypomnijmy, że inflacja w Polsce we wrześniu po raz kolejny osiągnęła swój szczyt i przerosła oczekiwania analityków. Według danych GUS podanych na koniec września 2022, wynosiła 17,2 proc. w skali roku. To najwyższy wynik od marca 1997 roku. 

PARADA WOLNOŚCI Łódź 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE