Zofia Zborowska

i

Autor: WBF

Zofia Zborowska z trudem urodziła córkę. Poprzednią ciążę straciła

2021-12-07 18:50

Kilka miesięcy temu Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami. Ich córeczka otrzymała imię po babci gwiazdy - Nadzieja. I faktycznie, mieli wielką nadzieję doczekać się dziecka, choć nie było łatwo. Zofia Zborowska straciła poprzednią ciążę, a w tej musiała leżeć przez kilka tygodni. Teraz opowiada o swoich doświadczeniach.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. Fani bardzo cenią ich poczucia humoru i ogromny dystans. Para zakochała się w sobie po uszy. Spotykali się przez rok, gdy w 2019 roku zaskoczyli wszystkich swoim ślubem.

Jak to w Polsce bywa, zbombardowały ich później pytania "A KIEDY DZIECKO?". W licznych wywiadach Zofia Zborowska wspominała, dlaczego to pytanie jest niewłaściwe. Teraz ze szczegółami opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Zofia Zborowska o trudnej drodze do macierzyństwa

W lecie tego roku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami. Córkę nazwali Nadzieja. I chociaż maleńka daje im popalić, para bardzo się cieszy, że nareszcie jest na świecie. Droga ta nie była łatwa...

Zofia Zborowska choruje na zespół antyfosfolipidowy. Przypadłość może powodować poronienia i utrudniać, a czasem wręcz uniemożliwiać posiadanie dziecka. Zofia Zborowska pierwszą ciążę straciła.

Gwiazda potrzebowała roku, żeby się po tym pozbierać. Pomogła jej terapia oraz najbliżsi. Z czasem Zofia Zborowska po prostu...wyczuła, że jest w ciąży.

Wspominała w rozmowie z portalem Ładne Bebe.

I chociaż dwie kreski na teście to powinna być radosna wiadomość, Zofia Zborowska się bała.

Ostatecznie udało się - Nadzieja przyszła na świat cała i zdrowa!

Robiłam namiętnie testy. Niby już po tygodniu powinno wyjść, że jesteś w ciąży. Nic nie wychodziło, ale intuicyjnie przestałam chodzić na strajki kobiet. Byłam bardzo w nie zaangażowana, ale nagle wiedziałam, że mam zostać w domu.

Emocje nie były tak silne, jak przy pierwszej ciąży. Nie było łez wzruszenia. Andrzejowi oczy się zaświeciły, ale ja czułam lęk. Nastały trzy miesiące pełnego skupienia. Miałam zadanie do wykonania - zacząć przyjmować zastrzyki, dbać o siebie, nie denerwować się, przetrwać.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zofia Zborowska dołączyła do grona mam-celebrytek. Kto jeszcze urodził w tym roku?