Walentynki 2022 - najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu

2022-02-14 11:21 Adrian Rybak
Pary polskiego showbiznesu
Autor: WBF

Walentynki to wyjątkowe święto. Tego dnia czcimy miłość i pragniemy spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób z naszą drugą połówką. To też dobra okazja, aby pochwalić się zdjęciami ze swoimi partnerami w mediach społecznościowych. Możemy wtedy poczuć się jak gwiazdy, które także lubią pokazywać swoich ukochanych na Facebooku czy Instagramie. Przedstawiamy najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu!

Polski show-biznes to nie tylko czerwone dywany, plotki i występy w programach telewizyjnych. Jednym z głównych tematów kolorowej prasy oraz internautów są związki. W mediach społecznościowych gwiazdy dzielą się ze swoimi odbiorcami swoim prywatnym życiem, a więc też swoimi drugimi połówkami. Tym bardziej, że bardzo często obie osoby w związku są popularne. Walentynki to idealna okazja, aby zrobić mały przegląd par polskiego show-biznesu. Wybraliśmy kilka najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich par. Kto znalazł się w tym gronie? Nie zabrakło aktorów, piosenkarzy, prezenterów telewizyjnych czy sportowców. Listę i zdjęcia znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Walentynki 2022 - piosenki dla zakochanych. Najlepsze utwory wszech czasów o miłości

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu

Polacy uwielbiają śledzić życie znanych osób. Interesują ich także ich związki i miłosne rozterki. Na Instagramie polskich celebrytów można znaleźć wiele zdjęć najpopularniejszych par w naszym kraju. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Sprawdź, kto znalazł się na naszej liście w galerii poniżej:

Walentynki - geneza

Dzień Zakochanych obchodzimy 14 lutego, czyli w dzień św. Walentego. To właśnie z tego powodu święto nazywane jest Walentynkami. To okoliczność, która zdobyła ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych, a z czasem zakorzeniła się też w innych krajach, w tym również w Polsce.

NAJNOWSZE