Zofia Zborowska zdradza, jak poznała Andrzeja Wronę. Szczegółowa opowieść!

2022-01-17 10:29 AM
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Autor: WBF

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona tworzą niezwykle zgraną parę. Mają dużo poczucia humoru i mega dystans do siebie, co często pokazują w social mediach. Jak para się poznała? Teraz miłosną historię w szczegółach opowiedziała Zosia.

Przeglądając Instagram Zofii Zborowskiej, trzeba liczyć się z otrzymaniem porządnego zastrzyku pozytywnej energii. Aktorka nie tylko w zabawny sposób przedstawia codzienne sytuacje, ale także chętnie publikuje rodzinne zdjęcia.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w 2019 roku, a latem 2021 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Choć ich wspólne fotki często lądują w sieci, to dopiero teraz aktorka zdradziła więcej szczegółów z ich życia. Gdzie dokładnie się poznali?

Wielokrotnie, również podczas instagramowego Q&A, Zborowska zdradzała, że poznała Andrzeja na jednej z branżowych imprez.

Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. (...) Potem była druga randka, o dwunastej w nocy wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa, jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy.

- mówiła Zofia Zborowska w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Podobno, Zofia od razu wiedziała, że Andrzej Wrona to miłość jej życia.

Lubicie tę parę?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Zobacz też: Pary, które są razem od wielu lat

NAJNOWSZE