Zayn Malik z córką na słodkim zdjęciu. Pokazała je Gigi Hadid

2021-06-21 14:43 kp
Gigi Hadid i Zayn Malik
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zayn Malik w tym roku po raz pierwszy obchodzi wyjątkowe święto - Dzień Ojca. Muzyk doczekał się pociechy jesienią ubiegłego roku i choć na co dzień on i Gigi Hadid bardzo dbają o prywatność, z okazji Dnia Ojca podzielili się uroczą fotką świeżo upieczonego taty i małej Khai. Takie obrazki widzimy niezwykle rzadko!

Gdy Zayn Malik i Gigi Hadid odkryli, że życie z dala od zainteresowania mediów wychodzi im doskonale i w końcu nie muszą zmagać się z problemami, przez które rozstawali się w przeszłości, zaczęli konsekwentnie stosować zasadę oddzielania prywatności od kariery. Para bardzo skrupulatnie wybiera treści, jakimi dzieli się w sieci, a bezpieczeństwo ich córki jest dla nich absolutnym priorytetem.

Podczas gdy więc Zayn Malik ogranicza swoją aktywność na Instagramie do informacji o muzyce i własnych selfie, to Gigi Hadid zdecydowanie wiedzie prym w kwestii kontaktu z fanami. To na jej profil od czasu do czasu trafiają prywatne zdjęcia pary, przy czym modelka konsekwentnie nie pokazuje w sieci twarzy małej Khai.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Zayn Malik z córką

Z okazji Dnia Ojca, który Amerykanie świętowali 20 czerwca, Gigi Hadid zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie Zayna Malika i Khai. Ujęcia muzyka z córką to prawdziwa rzadkość, zatem nie dziwi, że fani zarzucili go w komentarzach słowami zachwytu.

Nasz Khai ma szczęście, że ma tatę, który tak bardzo ją kocha i robi wszystko, aby zobaczyć jej uśmiech!! @zayn Szczęśliwego pierwszego dnia ojca .. Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie małe kawałki jej, którymi jesteś ty ☺️ Tak bardzo cię kochamy.

- napisała pod zdjęciem Gigi Hadid.

Zobaczcie!

NAJNOWSZE