Katy Perry i Orlando Bloom z Daisy i Flynnem na greckiej plaży. Rodzinny urlop! [ZDJĘCIA]

2021-06-21 12:04

Życie Katy Perry i Orlando Blooma całkowicie się zmieniło, odkąd w ubiegłym roku na świecie pojawiła się ich córka, Daisy. Para zaangażowała się w opiekę nad dziewczynką i to właśnie z myślą o niej planuje swoje kolejne aktywności. Teraz młodzi rodzice wypoczywają w Grecji, a towarzyszy im też syn aktora, Flynn. Zobaczcie zdjęcia!

Katy Perry należy do tego grona młodych mam, dla których znacznie ważniejsze niż katowanie się po porodzie ćwiczeniami jest zdrowie, dobre samopoczucie i kontakt z dzieckiem. Wokalistka, która nie ukrywała, że długo bała się macierzyństwa, teraz jest całkowicie zakochana w swojej córce i niemal cały swój czas spędza na opiece nad dzieckiem.

Katy Perry ma przy tym spory dystans i nie poddaje się presji bycia "idealną" mamą. Wokalistka z humorem pozowała na Instagramie m.in. z laktatorem czy w modelującej bieliźnie. Teraz cieszy się zasłużonym odpoczynkiem na wakacjach wraz z Orlando Bloomem, ich córką oraz synem aktora ze związku z Mirandą Kerr - Flynnem, z którym może zresztą pochwalić się świetnym kontaktem.

>> Katy Perry o macierzyństwie. To jej pierwszy Dzień Matki w roli rodzica!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Katy Perry i Orlando Bloom w Grecji

Jeszcze kilka dni temu Katy Perry i Orlando Bloom spacerowali po romantycznych uliczkach Wenecji, a teraz już w szerszym gronie relaksują się na greckim Peloponezie. Wokalistka i aktor w towarzystwie niemal rocznej Daisy i 10-letniego Flynna zostali przyłapani przez paparazzich na plaży. Na uroczych ujęciach możemy zobaczyć Katy Perry w stroju kąpielowym, która spędza czas ze swoją córką na brzegu morza oraz dumnego Orlando Blooma, przyglądającego się swojej rodzinie.

Zobaczcie te wyjątkowe zdjęcia!