Zapomnijcie o księciu Harrym! Prabratanek królowej Elżbiety II podbija Instagram

2021-01-23 9:00 kp

Choć media przyzwyczaiły nas do regularnych newsów na temat najbliższej rodziny królowej Elżbiety II - zwłaszcza na temat synów księcia Karola, czyli księcia Williama i księcia Harry'ego, w rzeczywistości również dalsi krewni monarchini to naprawdę interesujące postaci. Poznajcie Arthura Chatto - prabratanka Elżbiety II!

Przez lata książę William i książę Harry byli obiektem westchnień pań z całego świata. Dziś jednak książęta to już stateczni panowie: ten starszy ma 38 lat, a młodszy - 36. Obaj mają też rodziny i pomysł na swoje dojrzałe życie. Na szczęście dla fanek monarchii na tym nie kończy się zapas atrakcyjnych, młodych mężczyzn w otoczeniu królewskiego dworu.

Wielbicielki błękitnej krwi zdecydowanie powinny poznać Arthura Chatto, 21-letniego prabratanka królowej Elżbiety II! Ma szansę na karierę w mediach?

ESKA XD #014

Arthur Chatto - atrakcyjny krewny królowej

Choć większość z Was zapewne nie słyszała instytucji prabratanka, w rodzinie królewskiej nawet tak daleki stopnień pokrewieństwa jest na wagę złota. 21-letni Arthur Chatto to wnuk księżniczki Małgorzaty, czyli młodszej siostry królowej Elżbiety II, a jego matką jest Lady Sarah Chatto. Arthur ma swoją rolę w monarchii - zgodnie z linią sukcesji jest 26. w kolejce do tronu!

Arthur Chatto pracuje jako trener personalny w BoundFitness w Szkocji, a na uniwersytecie w Edynburgu studiuje geografię. Czasem nazywany jest "następcą księcia Harry'ego", bo tak jak on ukończył prestiżowe Eton College. Krewny królowej po pracy doskonale łączy swoje dwie pasje, podróżując po świcie w poszukiwaniu kolejnych, sportowych wyzwań, a ostatnio spełnia się w wioślarstwie. Fani - a raczej fanki - kochają go jednak za filmiki z treningami, które publikuje w sieci.

Nic dziwnego - jest na co popatrzeć!

Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie Arthura Chatto!

NAJNOWSZE