Young Leosia, Kacper Błoński

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@youngleosia Young Leosia i Kacper Błoński sa razem

ŻYCIE GWIAZD

Young Leosia uwieczniła intymny moment z Kacprem Błońskim. Tak potwierdziła plotki o ich związku

2023-12-03 12:40

Nie ma już wątpliwości, że Young Leosia i Kacper Błoński są parą. Wokalistka udostępniła mocny przekaz, a dokładnie zdjęcie, z intymnego momentu. Fani obiecali, że już zawsze będą wierzyli w to, co napiszą detektywi z Tik Toka.

Plotki o związku Young Leosi i Kacpra Błońskiego krążyły po sieci już od jakiegoś czasu. Internauci nie mieli wątpliwości, że coś jest na rzeczy, a youtuber i gwiazda muzyki mają się ku sobie. Nie mylili się, a informacje o gorącym romansie potwierdziła młoda raperka, publikując w sieci fotografię o jednoznacznym przekazie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kacper Blonsky pisał to do Young Leosi! Fanom opadła szczęka. Wszystko się wydało

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Young Leosia i Kacper Błoński romansowali ze sobą od dawna

Detektywi z Tik Toka podczas tegorocznych wakacji zauważyli, że Kacper Błoński i Young Leosia często pojawiają się w tym samych miejscach. Nagranie Marcina Dubiela, które opublikował na instastory, niektórym nie pozostawiało wątpliwości. Internautka zasugerowała, że Błoński i Leosia trzymają się za ręce.

Blowek rozwikłał zagadkę tajemniczej relacji Young Leosi i Kacpra Błońskiego?

Również podczas gry, do której Blowek zaprosił Błońskiego, wzbudziła wiele podejrzeń. W trakcie zabawy Karol, zgodnie z zasadami, mógł przejrzeć telefon Kacpra, a tam pojawiła się taka konwersacja:

- Przesada. Przeżyłam 25 lat nie wiedząc nawet jak wyglądasz, nagle się spotykamy i jesteś wszędzie. Dziwna ta symulacja - napisała Young Leosia;

- Hej tu Kacpi. I przejmuję Twoje życie - odpowiedział Kacper Blonsky;

- Facts - stwierdziła Leosia.

Co prawda, różnie można było interpretować powyższe "znaki", jednak teraz już nie ma żadnych wątpliwości! Young Leosia nie chcąc dłużej ukrywać tego, co łączy ją z Kacprem Błońskim, postanowiła opublikować pierwsze wspólne zdjęcie. Na fotografii widzimy parę w intymnej sytuacji. W gorącym objęciu, całujących się namiętnie.

Fani ruszyli z gratulacjami i ciepłymi słowami wsparcia: Gratulacje / Super para! / Do końca wierzyłem, że będziecie razem / Wow, słodziaki.

Pojawiły się również zabawne komentarze, w których fani obiecali, że już zawsze będą wierzyć detektywom z Tik Toka, ponieważ oni nigdy się nie mylą.