Wiktoria Gąsiewska niczym hollywoodzka gwiazda. TĄ kreacją odsłoniła wiele!

i

Autor: Akpa Wiktoria Gąsiewska niczym hollywoodzka gwiazda. TĄ kreacją odsłoniła wiele!

Wiktoria Gąsiewska niczym hollywoodzka gwiazda. TĄ kreacją odsłoniła wiele!

2022-11-28 16:12

Kariera aktorska Wiktorii Gąsiewskiej rozwija się w zawrotnym tempie. Choć dziewczyna ma dopiero 23 lata, wystąpiła w naprawdę wielu filmach oraz serialach. Nic więc dziwnego, że często można obserwować jej niesamowite kreacje na czerwonym dywanie. Tym razem jej wybór był naprawdę odważny. Prześwitująca sukienka odsłoniła wiele!

Nazwisko Wiktorii Gąsiewskiej jest znane ogromnej części polskich telewidzów. Nic dziwnego, ma na koncie wiele ról oraz występów w programach telewizyjnych, które mają setki tysięcy fanów. Jest częstym gościem czerwonych dywanów, na których zawsze pokazuje się z klasą i wdziękiem. Trzeba przyznać, że swoim wyglądem naprawdę olśniewa. Tym razem pozowała promując film "Święta inaczej", w którym ma okazję występować. Wyglądała tam niczym hollywoodzka gwiazda, a jej kreacja była naprawdę odważna. Jedno trzeba jej przyznać, prezentowała się fantastycznie, a strój dobrała idealnie do swojej nienagannej urody!

Tak kiedyś wyglądała Wiktoria Gąsiewska. Teraz to gorąca bomba! [ZDJĘCIA]

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Wiktoria Gąsiewska w odważnej kreacji

Wiktoria Gąsiewska lubi zaskakiwać swoimi wyborami modowymi, nie jest to jej pierwsza TAK odważna stylizacja. Na koncie ma ich znacznie więcej, jednak ta z premiery filmu "Święta inaczej" jest wyjątkowa. Gwiazda zaprezentowała się w niej naprawdę fantastycznie. Sukienka, którą tak zachwyciła była wysadzona kryształkami, miejscami prześwitująca, odkryła wiele, ze względu na asymetryczność, którą się cechowała. To, że wyglądała bosko, to mało powiedziane!

Rihanna w sukience polskiej marki. Światowe gwiazdy kochają Magdę Butrym!

Wiktoria Gąsiewska w "Święta inaczej"

Wiktoria Gąsiewska zagrała jedną z głównych ról w filmie "Święta inaczej". Jest to komedia idealna dla osób, które nie przepadają za tą "magiczną atmosferą". Premiera filmu odbyła się 25 listopada, aktualnie można się na niego wybrać do kina!

Sonda
Podoba Ci się kreacja Wiktorii Gąsiewskiej?