Rihanna w sukience polskiej marki. Światowe gwiazdy kochają Magdę Butrym!

Rihanna
Autor: Universal Music Polska Rihanna powróciła z piosenką Lift Me Up.

Rihanna zdecydowanie wie, jakie ubrania warto nosić, w końcu ma własną markę! Kobieta była widziana na Barbadosie w sukience od znanej, polskiej projektantki - Magdy Butrym. Nie jest to pierwszy raz, gdy światowa gwiazda decyduje się, aby założyć jej projekt! Największe ikony mody wybierają jej kreacje! Które celebrytki również chętnie w nich chodzą?

Rihanna jest zdecydowanie jedną z największych gwiazd XXI wieku. Jej piosenki były ogromnymi hitami, a po tym, jak ogłosiła, że nie zamierza dalej tworzyć muzyki, wielu fanów było oburzonych jej decyzją. W ostatnich tygodniach wydała jednak kolejny utwór i - ponownie - zrobiło się o niej naprawdę głośno! Ostatnio pojawiła się na Barbadosie, w projekcie jednej z najznakomitszych polskich projektantek - Magdy Butrym. Jej marka odnosi ogromne sukcesy, często wybierają ją prawdziwe ikony mody, aktorki, czy też modelki, które można dostrzec na pokazach najbardziej kultowych artystów. Nic dziwnego, tworzy ona prawdziwą sztukę!

Lift Me Up - o czym śpiewa Rihanna? Nowa piosenka WZRUSZA do łez

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Rihanna w projekcie Magdy Butrym

To, że Rihanna wybrała sukienkę tej projektantki, jest naprawdę ogromnym sukcesem. W końcu jest to gwiazda światowego formatu! Projektantka wstawiła jej zdjęcie w swoim dziele na media społecznościowe. Piosenkarka wybrała czerwoną, bandażową sukienkę z wycięciami. Założyła ją na koncert Beanie Mana, który odbył się w miejscu, z którego pochodzi - na Barbadosie. Trzeba przyznać, że wyglądała w niej zjawiskowo! Kreacja dostępna jest na stronie sklepu projektantki, można ją kupić za 6450 zł!

Rihanna wydała drugą piosenkę do Czarnej Pantery 2! Born Again lepsze niż Lift Me Up?

Które gwiazdy noszą ubrania Magdy Butrym?

Trzeba przyznać, że ilość celebrytów, którzy wybierają kreacje tej projektantki, jest naprawdę imponująca! Pomiędzy nimi znajdują się znakomite nazwiska, znane nie tylko w świecie mody! Jedną z jej fanek jest Lady Gaga, która często sięga właśnie po jej ubrania. Oprócz niej na liście znajdują się: żona Justina Biebera - Hailey Bieber, Dua Lipa, Heidi Klum, Emma Stone, Natalie Portman, Elsa Hosk, Gigi Hadid czy też Irina Shayk. Jej projekty są wręcz stworzone na czerwony dywan, wobec czego dla gwiazd są idealne!

Sonda
Co sądzisz o projektach Magdy Butrym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE