Victoria Beckham kolejny raz odmawia Spice Girls. Nie ma mowy, by wyszła na scenę!

2020-07-09 12:04 KP
Victoria Beckham
Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy Spice Girls już od kilku lat roztaczały przed fanami wizję wielkiego powrotu na scenę. W ubiegłym roku zespołowi w okrojonym składzie - bez Victorii Beckham - udało się wyruszyć w mini trasę po Wielkiej Brytanii. Teraz gwiazdy przygotowują się do przyszłorocznego świętowania 25-lecia powstania grupy. A Victoria znów mówi stanowcze NIE!

Spice Girls to jeden z najbardziej legendarnych zespołów lat 90. Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Victoria Beckham podbiły serca fanów na całym świecie swoimi niezapomnianymi przebojami. Nic więc dziwnego, że raz na jakiś czas w sieci regularnie pojawiały się doniesienia po powrocie girlsbandu na scenę, które rozgrzewały media do czerwoności.

W 2018 roku po raz pierwszy od wielu lat pojawiły się realne szanse na powrót Spice Girls. To właśnie wtedy wokalistki spotkały się w domu Geri Halliwell i w wyniku tego spotkania w ubiegłym roku odbyły mini trasę po Wielkiej Brytanii - oczywiście bez Victorii Beckham, która od dawna stanowczo odmawia jakichkolwiek występów na scenie.

25-lecie Spice Girls bez Victorii Beckham

Tymczasem po ubiegłorocznym sukcesie Spice Girls przygotowują się do kolejnego ważnego wydarzenia. W przyszłym roku przypada 25. rocznica powstania zespołu i w tak ważnym momencie już chyba nikt nie wyobraża sobie, by Victoria Beckham nie stanęła obok swoich koleżanek. Gwiazda podobno zdecydowanie podtrzymuje swoją wcześniejszą odmowę.

Victoria zawsze będzie Spice Girl i bardzo to kocha, ale z powodu innych zobowiązań nie będzie mogła jechać z nimi w trasę.

- zdradził informator Daily Star Online. Żona Davida Beckhama już wielokrotnie mówiła w wywiadach, że ma dla czasu spędzonego w grupie wiele sentymentu, jednak uważa tamten okres za zamknięty i dziś skupia się na swojej pracy projektantki.

Wcześniej Mel C nie ukrywała, że stara się przekonać Posh Spice do powrotu na scenę.

Rozmawiamy o tym przez cały czas. Zawsze myślimy: pewnego dnia, może pewnego dnia to zrobi. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby spróbować przywrócić nas wszystkie na scenę. Miałyśmy nadzieję, że Victoria w końcu dołączy. Oczywiście szanujemy jej decyzję i jej stosunek do tego. Chociaż nie była z nami na scenie, była bardzo zaangażowana w show. Chcieliśmy, żeby była szczęśliwa i czuła się komfortowo w każdej kwestii, kreatywnie, ponieważ to jej dziecko tak samo jak nas wszystkich.

- mówiła.

Myślicie, że Victoria Beckham da się kiedykolwiek przekonać?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE