Britney Spears jest WIĘZIONA? Tak sugeruje kuzynka gwiazdy! Ma dowody?

2020-07-08 14:08 mm
Britney Spears
Autor: instagram / BEEM/Beem/East News

Fani Britney Spears są coraz bardziej zaniepokojeni stanem piosenkarki, a ostatnia wypowiedź kuzynki gwiazdy tylko dolała oliwy do ognia. Twierdzi ona, że artystka była więziona w przeszłości i jest więziona także dziś! Czy ma na to jakieś dowody?

Fani Britney Spears w miniony weekend ponownie rozkręcili akcję z żądaniem jej uwolnienia. Na Twitterze kolejny raz hashtag #freebritney przebił się do czołówki najpopularniejszych trendów, a w internecie ponownie rozkręciła się dyskusja o formie piosenkarki.

Czy fani rzeczywiście mają o co się martwić?

Kuzynka Britney Spears i jej dawna menadżerka uważa, że owszem! Alli Sims twierdzi, że Britney Spears jest więziona. Skąd ten pomysł?

BRITNEY SPEARS JEST WIĘZIONA?

We wtorek Brit podzieliła się z fanami wspomnieniami z 2007 roku. Gwiazda brała wtedy udział w sesji zdjęciowej promującej zapach Believe.

Wśród przypomnianych zdjęć znalazła się fotka, na której widzimy Britney Spears stojącej na tle klatek dla ptaków.

Britney Spears - zdjęcie z kampanii Believe z 2007 roku
Autor: Elizabeth Arden/Splash News

Zdaniem kuzynki Britney Spears, przypominając to zdjęcie gwiazda chciała przekazać fanom swoje wołanie o pomoc.

Wpadła na ten pomysł, abyśmy wszyscy dowiedzieli się, że była zamknięta w klatce zarówno wtedy, jak i teraz i że nie ma wolności!

- napisała Alli Sims w komentarzu na jednym z fanowskich kont Britney Spears.

Sprawowana przez ojca kuratela nad Britney Spears od lat jest tematem bulwersującym jej fanów. Szczegóły kurateli nie są publicznie znane, wiadomo jednak, że w rzeczywistości piosenkarka ma niewiele do powiedzenia na temat swojego życia i majątku.

Czy gwiazda może samodzielnie opuszczać dom i podróżować po świecie, albo chociaż - po kraju? Wiele osób uważa, że życie Britney Spears w rzeczywistości przypomina więzienie.

Więcej o problemach gwiazdy dowiecie się ze specjalnego odcinka podcastu "Dobrze posłuchać", w którym opisujemy w szczegółach historię kryzysu Britney Spears.

Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE