Travis Barker ma świeczkę o zapachu… orgazmu Kourtney Kardashian! Zgadniecie jakiej firmy?

2021-05-13 10:08 AM
Travis Barker, Kourtney Kardashian
Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera kwitnie. Nawet ci, co nie wierzyli w tą znajomość mają coraz więcej pewności, że to związek na dłużej. Uwielbiają publicznie okazywać sobie czułość i dzielić się ze światem swoim szczęściem. Travis Barker właśnie zdradził, że ma w swoim posiadaniu oryginalną świeczkę, która będzie rekompensować brak obecności Kourt u jego boku…

Kourtney Kardashian i Travis Barker szybko oznajmili światu, że się spotykają. Po oficjalnym potwierdzeniu związku przyszedł czas na publiczne okazywanie sobie czułości. Paparazzi często też przyłapują zakochanych na czułościach. Ale również oni sami w social mediach informują fanów, jak bardzo świata poza sobą nie widzą.

Ich odważne fotki początkowo były dla fanów szokiem. Oni jednak mają to w nosie i nie przestają chwalić się pomysłami, jak nawzajem wyrazić sobie miłość.

Na Instagramie pojawił się nawet filmik, na którym Kourtney tatuuje swojego chłopaka. Umówmy się, wykonanie dziary pozostawia wiele do życzenia, ale przecież liczy się sam gest, prawda?

Travis Barker również nie pozostaje dłużny ukochanej i na swojej instagramowej relacji pochwalił się świeczką z napisem:

To pachnie jak orgazm Kourtney

Sonda
Czy to związek na stałe?

Jeśli macie już skojarzenia co do tej świeczki, to macie rację. Tak, to jest świeczka wykonana przez firmę Goop, należącą do Gwyneth Paltrow. Już jakiś czas temu głośno było o świeczkach o zapachu waginy czy orgazmu, które stworzyła aktorka.

Nie wiadomo tylko, czy Travis sam postanowił sobie taką sprawić, dostał ją od Kourt czy może to prezent od samej Gwyneth, która widzi jak wielką miłością Kourt i Travis siebie nawzajem darzą…

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE