Kourtney Kardashian i Travis Barker

i

Autor: Backgrid/East News

Kourtney Kardashian sama zrobiła chłopakowi tatuaż! Wyszło dziwnie...

2021-05-13 7:58

Kourtney Kardashian WYTATUOWAŁA swojego chłopaka! Travis Barker znalazł na ciele miejsce na kolejną dziarę. Tym razem jednak nie wybrał się do mistrza tatuażu. Zamiast tego, oddał się w ręce Kourtney Kardashian. Celebrytka odważnie zabrała się do pracy, a całość zabiegu pokazała w internecie. Niestety efekt odbiega od profesjonalnych tatuaży... Co na to Travis Barker?

Jaki jest najlepszy dowód miłości? Wiele osób decyduje się na zrobienie tatuażu poświęconego swojej drugiej połówce. Imię ukochanej lub ukochanego utrwalone na ciele to ważny gest. Niedawno zdecydował się na to Travis Barker - na jego klatce piersiowej pojawiło się imię "Kourtney" (zdjęcie znajdziecie na dole artykułu).

Ale nowy chłopak celebrytki postanowił pójść o krok dalej: pozwolił Kourtney Kardashian samej wytatuować coś na swoim ciele!

Nowe tatuaże gwiazd

Pytanie 1 z 9
Ten tatuaż zrobił sobie...
Nowe tatuaże gwiazd

Kourtney Kardashian wytatuowała chłopaka!

Na Instagramie Kourtney Kardashian pojawił się post ze zdjęciami i filmikiem, na którym celebrytka uwieczniła wizytę w studiu tatuażu. Travis Barker to stały gość mistrzów tatuażu - na ciele perkusisty Blink 182 powoli trudno znaleźć miejsce na nowy tatuaż. 

Tym razem jednak Travis nie oddał się w ręce specjalisty. Zamiast tego pozwolił, aby nowy tatuaż zrobiła mu osobiście Kourtney Kardashian!

Zobaczcie sami...

Jak widać na jednym ze zdjęć, Kourtney wytatuowała chłopakowi napis "i love you".

Romantycznie... ale czy ładnie? Cóż, zakładamy, że Travisowi się podoba. A to chyba najważniejsze! XD

A oto zdjęcie wcześniejszego tatuażu na ciele Travisa Barkera - z imieniem "Kourtney" na klatce piersiowej muzyka.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Travis Barker - tatuaż z imieniem Kourtney Kardashian

i

Autor: Backgrid/East News