TOP MODEL: Dominic D'Angelica wyrzucony przed finałem. Zobacz pełne oświadczenie!

2020-11-24 12:58 kp
Dominic D'Angelica
Autor: VIPHOTO/East News

Tuż przed finałem Top Model 2020 doszło do zaskakującego wydarzenia. Po tym, jak przez kilka godzin w mediach społecznościowych krążyły informacje, zgodnie z którymi jeden z uczestników miał być skazany w przeszłości za przestępstwo seksualne, stacja TVN podjęła decyzję o wyrzuceniu go z programu. Dominic D'Angelica nie jest już uczestnikiem Top Model. Sprawdźcie szczegóły!

Takiej sytuacji tuż przed finałem Top Model 2020 nikt nie mógł się spodziewać. Dzień przed tym, jak widzowie TVN mieli poznać zwycięzcę kolejnej edycji show, z programu został wyrzucony Dominic D'Angelica. Na jaw wyszło bowiem, że mężczyzna ma kryminalną przeszłość w Stanach Zjednoczonych i był skazany za przestępstwo seksualne.

Już kilka godzin wcześniej w mediach pojawiały się doniesienia, zgodnie z którymi Dominic D'Angelica z Top Model kilka lat temu został skazany za przestępstwo seksualne i odbywał karę więzienia w Stanach Zjednoczonych. Internauci niemal jednogłośnie stwierdzili, że osoba o takiej przeszłości nie powinna być promowana w mediach i zarzucili stację TVN pytaniami na temat uczestnika. Twórcy Top Model szybko zareagowali na całą sytuację.

ESKA XD EXTRA

Top Model: Dominic D'Angelica wyrzucony

W odpowiedzi na informacje o Dominicu, jakie wyszły na jaw tuż przed finałem Top Model, stacja TVN wydała oświadczenie:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery

- czytamy.

Dominic D'Angelica został więc oficjalnie wyrzucony z Top Model 2020. Fani programu uznali, że była to słuszna decyzja wobec oskarżeń, jakie ciążyły na uczestniku.

Późnym wieczorem na Instagramie pojawiło się też oświadczenie Dominica.

NAJNOWSZE