Małgorzata Rozenek-Majdan nazwana hipokrytką! "Jak dziecko. Obchodzisz święta?"

2020-11-24 11:28 mm
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewała się chyba innej reakcji fanów, kiedy wstawiała na Instagram zdjęcie zrobione na tle świątecznych choinek. Wśród komentarzy pod fotką znalazły się m.in. głosy zarzucające jej hipokryzję. Ktoś inny nazwał zdjęcie Małgosi "pustym i infantylnym". Za co tak bardzo oberwało się żonie Radosława Majdana?

Święta coraz bliżej i atmosfera Bożego Narodzenia wyraźnie udziela się kolejnym gwiazdom. Swoją choinkę ubrała już na przykład Anna Lewandowska i chyba wkrótce dołączy do niej także Małgorzata Rozenek-Majdan. Dzieci celebrytki zapewne już nie mogą się doczekać, ale fani nie do końca podzielają jej świąteczny nastrój. Jedna z nich zarzuciła nawet Małgorzacie hipokryzję! Ktoś inny ocenił, że zdjęcia gwiazdy wśród świątecznych choinek są puste i infantylne.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan źle karmi dziecko? "To moje trzecie. Pozostała dwójka żyje"

Małgorzata Rozenek-Majdan gotowa na święta

W poniedziałek 23 listopada, a więc niemal dokładnie miesiąc przed Bożym Narodzeniem, Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Celebrytka sfotografowała się wśród świątecznych choinek, uśmiechając się do obiektywu z czerwoną rózgą Świętego Mikołaja w dłoni, na tle napisu z życzeniami Wesołych Świąt.

Niby nic nadzwyczajnego, a jednak zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan nie spodobały się kilku internautom.

Pusto i infaltywnie niestety (pisownia oryginalna, przyp. red.)

- napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Małgosiu obchodzisz święta?

- zapytała inna z fanek gwiazdy.

też się zastanawiam, jak można być taką hipokrytką

Jak dziecko

- dopisał ktoś inny.

ESKA XD EXTRA

A oto wspomniane wyżej zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan w choinkach. Od razu uprzedzamy pytanie: to czerwone to NIE kontener na śmieci... XD

NAJNOWSZE