To nie Halloween. To Kanye West zrobił dla Kim Kardashian hologram zmarłego ojca

2020-10-30 9:03 mm
Hologram ojca Kim Kardashian i Kanye West
Autor: instagram.com / Kim Kardashian

Kanye West sprawił żonie udaną niespodziankę, fundując jej na 40. urodziny hologram z animowanym wizerunkiem zmarłego przed laty ojca. Choć niektórym może się wydawać, że taki gadżet bardziej nadawałby się na Halloween, to celebrytka nie kryła zachwytu. Kim Kardashian wrzuciła do sieci nagranie z hologramem i podziękowała mężowi za najlepszy prezent, jaki dostała w życiu.

Kim Kardashian skończyła niedawno 40 lat. Swoje okrągłe urodziny celebrytka świętowała na wynajętej prywatnej wyspie, przez co zresztą spotkała ją w sieci spora krytyka. Ale Kim chyba za bardzo się tym nie przejęła. Liczba niespodzianek, jakie spotkały ją na 40. urodziny, zdecydowanie przerosła jej oczekiwania.

Oczywiście za większość z nich odpowiadał ukochany mąż, Kanye West. Co prawda raper nie od razu dołączył do świętującej urodziny żony, ale kiedy już dotarł na miejsce, zadbał o to, żeby Kim na długo zapamiętała swoją czterdziestkę.

Kanye West zafundował żonie hologram z jej zmarłym ojcem

Zajęty kampanią wyborczą Kanye West ma pełne ręce roboty, ale nawet wybory prezydenckie to kiepska wymówka, kiedy w grę wchodzą 40. urodziny własnej żony. Zwłaszcza, że na samym początku kampanii Kanye o mało co nie doprowadził do rozwodu - miał więc podwójny powód, żeby z okazji czterdziestki Kim mocno się postarać.

Raper nie tylko wynajął dla żony prywatną wyspę i zafundował jej przelot wypasionym odrzutowcem, ale postarał się też o wyjątkowy prezent. Był nim... gadający hologram ze zmarłym ojcem Kim Kardashian!

ESKA XD #008

Choć w sieci pojawiły się złośliwe głosy, że Kanye West pomylił urodziny żony z Halloween, sama solenizantka nie kryła wzruszenia, kiedy zobaczyła hologram z nieżyjącym od dawna tatą. Wyświetlony obraz Roberta Kardashiana nie tylko do złudzenia przypominał zmarłego w 2003 roku prawnika, ale także przemówił do swojej córki!

Na urodziny Kanye dał mi najbardziej trafiony prezent w życiu. Wyjątkowa niespodzianka z nieba. Hologram mojego taty. To jest tak realistyczne! Oglądaliśmy to w kółko, pełni emocji

- napisała Kim Kardashian na Instagramie i Twitterze, dorzucając filmik z hologramem. Znajdziecie go poniżej.

Robert Kardashian zasłynął jako prawnik broniący swojego przyjaciela, oskarżonego o podwójne zabójstwo futbolisty O.J. Simpsona. Sportowiec został w 1995 roku oskarżony o morderstwo swojej byłej żony i jej kochanka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
NAJNOWSZE