Kanye West odpowiada Jennifer Aniston. Prosiła, żeby na niego NIE głosować. Jest riposta!

2020-10-28 8:06 mm
Jennifer Aniston i Kanye West
Autor: instagram.com / Jennifer Aniston, YouTube.com / Kanye West - spot wyborczy

Jennifer Aniston zaapelowała niedawno do swoich fanów, żeby w nadchodzących wyborach prezydenckich nie głosowali na Kanye Westa. Mąż Kim Kardashian oficjalnie wciąż jest kandydatem na urząd prezydenta, jednak gwiazda "Przyjaciół" prosi swoich fanów, aby potraktowali wybory poważnie i nie głosowali dla żartu na kandydata, który i tak nie ma szans na zwycięstwo. Kanye West odpowiedział aktorce. Nie było miło...

Amerykanie wybierają prezydenta. Już 3 listopada w Stanach odbywają się wybory, ale już teraz obywatele mogą wysyłać swoje głosy w wyborach korespondencyjnych. Z takiej możliwości kilka dni temu skorzystała Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston apeluje: nie głosujcie na Kanye Westa!

Znana z kultowego serialu "Przyjaciele" aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym uwieczniła moment wrzucenia swojej karty do skrzynki pocztowej. Przy fotce Jennifer zamieściła obszerny post, w którym zdradziła, na kogo zagłosowała. Dodatkowo aktorka zaapelowała do swoich fanów, aby potraktowali wybory poważnie i pod żadnym pozorem nie zagłosowali dla beki na Kanye Westa.

Jak łatwo się domyślić, raperowi bardzo nie spodobały się słowa odtwórczyni roli Rachel z "Przyjaciół".

#ZAGŁOSOWAŁAM na @joebiden i @kamalaharris. Wrzuciłam kartę do głosowania i zrobiłam to wcześniej 👏🏼 Głosowałam na nich, ponieważ obecnie ten kraj jest podzielony bardziej niż kiedykolwiek. W tej chwili kilku u władzy decyduje, co kobiety mogą, a czego nie mogą zrobić z własnym ciałem.

Nasz obecny prezydent twierdzi, że rasizm nie jest problemem. Wielokrotnie i publicznie ignorował naukę ... umarło już zbyt wielu ludzi.⠀Wzywam was, abyście naprawdę zastanowili się, kogo najbardziej dotknie, jeśli pozostaniemy na torze, na którym jesteśmy teraz ... wasze córki, społeczność LGBTQ +, nasi czarni bracia i siostry, osoby starsze z chorobami oraz wasze przyszłe dzieci i wnuki (które będą miały za zadanie ocalić planetę, w której zagładę nie wierzą nasi przywódcy). ⠀⠀

Cała ta sprawa nie dotyczy jednego kandydata czy jednego problemu, chodzi o przyszłość tego kraju i świata. Głosuj za równymi prawami człowieka, za miłością i przyzwoitością. ⠀❤️🗳⠀⠀⠀

PS - Głosowanie na Kanyego nie jest zabawne. Nie wiem, jak inaczej to powiedzieć. Bądźcie odpowiedzialni 🙏🏼

- napisała Jennifer Aniston.

>> Kanye West jest przekonany, że wygra wybory? „Moim powołaniem jest bycie przywódcą świata”

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Kanye West nie mógł pozostać na słowa Jennifer Aniston obojętny. Raper zamieścił na swoim Twitterze screen do artykułu opisującego apel aktorki, a następnie napisał:

"Przyjaciele" też nie byli śmieszni

Niestety tweet z ciętą (?) ripostą Kanye Westa zniknął z sieci, ale pytanie pozostaje aktualne: co jest śmieszniejsze - serial "Przyjaciele", czy głosowanie dla beki na kandydata, który i tak nie ma żadnych szans na zwycięstwo?

NAJNOWSZE