Khloe Kardashian broni siostry. Urodziny Kim Kardashian w środku pandemii były "przemiłe"

2020-10-29 20:02 es
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Nie wszystkim podoba się urodzinowa wyprawa Kim Kardashian. W czasie gdy świat walczy z pandemią, gwiazda zabrała przyjaciół i rodzinę na egzotyczne wakacje. Fanaberia, niepotrzebne ryzyko, a może dobry pomysł? Khloe Kardashian broni siostry.

Niedawno Kim Kardashian świętowała czterdzieste urodziny. Z tej okazji gwiazda zabrała swoich najbliższych na wycieczkę, niespodziankę. Polecieli na prywatną wyspę w Polinezji Francuskiej na sześciodniowe wakacje. Podobno goście zostali poddani „wielu badaniom” i poddani kwarantannie przez dwa tygodnie wcześniej.

Kim Kardashian opublikowała w social mediach szeroką relację z urodzinowej wycieczki. To bardzo nie spodobało się internautom. Pojawiły się głosy, że takie wypady w środku pandemii to brak odpowiedzialności. Teraz w jej obronie stanęła Khloe Kardashian.

ESKA XD #008

Khloe Kardashian broni imprezy urodzinowej Kim

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Khloe Kardashian miała koronawirusa. Tym bardziej rodzina powinna zachowywać się odpowiedzialnie. Zdaniem internautów wypad dużą grupą na egzotyczne wakacje, to niedobry pomysł.

Słyszałam, że ludzie byli zdenerwowani, że wyjechaliśmy z miasta. Naprawdę nie wiem, w jakim zakresie. Rozumiem, że ten rok jest frustrujący. Dzieje się tak wiele frustracji, ale to także jej czterdziestka i to jest coś, co naprawdę chciała dla nas zrobić i to była przemiła rzecz.

Mówiła Khloe Kardashian.

Gwiazda zwróciła także uwagę, że impreza odbyła się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Byliśmy tam z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Wszyscy byli tak bardzo wdzięczni za aspekt turystyczny - tak wiele osób powiedziało, że byliśmy ich pierwszą imprezą od miesięcy, a to ich sposób na opłacanie rachunków. Samo słuchanie tych wiadomości, kiedy tam byliśmy, było naprawdę dobre. I czuliśmy się tak bezpiecznie. Zrobiliśmy to w najbezpieczniejszy sposób, jaki mogłam sobie wyobrazić.

Mówiła celebrytka.

Waszym zdaniem Kim Kardashian dobrze zrobiła, zabierając najbliższych na rajskie wakacje, podczas gdy mnóstwo ludzi traci życie, zdrowie i środki do życia?

NAJNOWSZE