Urodziny Kim Kardashian. Skończyła 40 lat! Pamiętacie jej początki? Seks-taśma, rozwody...

2020-10-21 10:26 mm
Kim Kardashian kiedyś i dziś
Autor: Brazil Photo Press / SplashNews.com/East News, Lies Angeles / SplashNews.com/East News, Splash News/EAST NEWS

Kim Kardashian obchodzi urodziny! 21 października 2020 roku celebrytka skończyła 40 lat! Kim jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Ameryki i jednocześnie - jedną z najbogatszych bizneswoman! Jakie były początki jej kariery? Pamiętacie, jak zaczynała swoją drogę na szczyt? Seks-taśma i nieudane małżeństwo to tylko niektóre z wyczynów, o których przez lata rozpisywały się media!

Kim Kardashian skończyła 40 lat! 21 października żona Kanye Westa obchodzi urodziny. 

Jak bardzo zmieniła się Kim? Jaka była kiedyś, a kim stała się dziś?

Najsłynniejsza z sióstr słynnego klanu Kardashian/Jenner jest dziś przykładną matką czwórki dzieci, żoną znanego muzyka i szanowaną w branży bizneswoman. Ba! Jest nawet pretendentką do tytułu Pierwszej Damy Ameryki, bo jej mąż, Kanye West wciąż jest teoretycznym kandydatem na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Jednak trudno zapomnieć, jak zaczynała się wielka kariera Kim Kardashian. Seks taśma, rozwód, skandale... Pamiętacie to wszystko, z czego długie lata znana była kończąca dziś 40 lat celebrytka?

Kariera Kim Kardashian. Od czego się zaczęła?

Zacznijmy od tego, że rodzina Kardashianów była w Ameryce dobrze znana, jeszcze zanim Kim wystąpiła w seks-taśmie. Ojciec dziewczyn, Robert Kardashian był znanym prawnikiem i przedsiębiorcą. To właśnie on bronił O.J. Simpsona, oskarżonego o morderstwo żony i jej kochanka, w procesie sądowym, która na żywo śledziło pół świata.

Swoją własną karierę Kim Kardashian rozpoczynała jako garderobiana i przyjaciółka Paris Hilton. Prawdziwą sławę zyskała jednak dopiero w 2007 roku, gdy do sieci "wyciekła" jej seks taśma, którą nagrała ze swoim chłopakiem, Ray'em J.

>> Seks Taśma Kim Kardashian: 11 faktów na jej temat, których możecie nie znać!

Już rok później Kim podpisała pierwsze kontrakty reklamowe, wystąpiła w amerykańskim Tańcu z gwiazdami i zaczęła występować w Keeping up With The Kardashians.

Sposoby gwiazd na wieczną młodość | ESKA XD - Hotplota #6

Przypomnijmy też, że Kanye West nie jest pierwszym mężem Kim Kardashian. Wcześniej celebrytka wyszła za Damona Thomasa (byli małżeństwem od 2000 do 2004 roku), a następnie za Krisa Humphriesa. To drugie małżeństwo przetrwało jednak tylko 72 dni...

NAJNOWSZE